Oyuncu Kadrosu

Masumlar Apartmanı Uygar Kimdir? İnci’nin Sevgilisi

Masumlar Apartmanı Uygar, İnci’ye deli gibi aşıktır ve bu aşkını da itiraf eder. İşte Masumlar Apartmanı Uygar hakkında merak edilenlerin yanıtları!

OGM Pictures imzalı gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek kaleme alınmış olan Masumlar Apartmanı dizisinde Uygar, İnci ile sevgilidir. Onu ikna edip aynı evde kalmak istese de İnci buna onay vermez.

Masumlar Apartmanı Uygar, radyoda çalışmaktadır. İnci ile aynı radyoda çalışan İnci’ye sevgilisi gibi değil de annesi gibi davranmış onun iyi niyetini hep suistimal etmiştir.

İnci’nin ona hislerinde değişiklik olduğunu fark edince onu kazanmak adına çabalar. Masumlar Apartmanı Uygar rolüne ise bakın kim hayat veriyor!

Masumlar Apartmanı Uygar Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Alper Saldıran Masumlar Apartmanı Uygar karakterine hayat vermektedir. Eylül 1984 yılında hayat gözlerini açan oyuncu şu an 36 yaşındadır. Oyunculuk üzerine “Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü” alanını başarı ile tamamlayarak oyunculuk üzerine lisans eğitimini tamamlamıştır.alper saldiran resmi

Son olarak “Bir Aile Hikayesi” dizisinde Erdem rolüne hayat veren oyuncu “Seviyor Sevmiyor” dizisinde rol almıştır. “Badem Şekeri” sinema film serisinde başrolde yer alan ve bir doktora hayat veren oyuncu Masumlar Apartmanı dizisiyle yeniden ekranlarda. Başarılı oyuncu dizide İnci’nin sevgilisi Uygar karakterine hayat vermektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu