Mehmed Bir Cihan Fatihi

Mehmed Bir Cihan Fatihi Melike Hatun Kimdir? Gerçek Adı Ne? Tüm Detaylar

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde Melike’yi kim canlandırıyor? Gerçek adı ne? Daha önce hangi dizide oynadı? Oyuncunun yaşı, boyu kısaca oyuncu hakkında tüm merak ettiklerinizi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Mehmed Bir Cihan Fatihi Melike Kim?

Mehmed Bir Cihan Fatihi Melike, veziri azam olan ve Fatih’e karşı hain planlar içinde olan Çandarlı Halil Paşa’nın iki kızından büyük olanıdır. Çandarlı Halil Paşa’nın büyük kızı olan Melike gönlünü Fatih Sultan Mehmet’e kaptırır. Ona henüz çocukken aşık olan ve senelerce içinde daha da aşık olan Melike, bakalım bu aşk yolunda nelerle karşılaşacak, babasının hedefinde olan Fatih ile babası arasında kaldığında nasıl bir yol izleyecek? Bu soruların cevaplarını da hep beraber izleyip göreceğiz. Oyuncu ile dizideki rolü ile ilgili oyuncunun yaptığı röportajdan da detaylı bilgileri bulabilirsiniz…

https://www.youtube.com/watch?v=Tw8TOk4qq10

Mehmed Bir Cihan Fatihi Melike’nin Gerçek Adı

Melike’nin gerçek adı Hazal Filiz Küçükköse. En son Rüya adlı dizide başrolde oynamış olan oyuncu Şubat 1988, Mersin doğumlu. Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümünü kazanmış olan oyuncu istediği bölüm olmayınca Ankara Üniversitesi Kimya Bölümünde eğitim almaya başlamıştır.  2014 senesinde rol aldığı Deniz Yıldızı adlı dizide kalbini kaptırdığı Tuna Tunalı ile dünya evine girmiştir.  Boş vakitlerinde masa tenisi, basketbol gibi etkinliklerle uğraşan oyuncu oyunculuk dışında modellik de yapmaktadır.

mehmet bir cihan fatihi oyuncuları hazal filiz küçükköse resmi 1

Deniz Gökçe, Eric Morris Teknikleri, Deniz Erdem, Çetin Sarıkartal gibi adını sıkça duyduğumuz kurumlardan oyunculuk konusunda eğitim almış olan oyuncu günlük bir dizi olan Deniz Yıldızı adlı dizi ile kamera karşısına geçmiştir. Bu dizinin ardından yine Star Tv ekranlarında yayınlanan ve günlük dizi olan Beni Affet adlı dizide rol almıştır. Bu dizide Leyla karakteri ile seyirciden tam not almayı başaran oyuncu bu dizinin ardından Kara Sevda adlı dizide rol almıştır.

mehmet bir cihan fatihi oyuncuları hazal filiz küçükköse resmi 2

Bu dizide de Zeynep karakteri ile beğeni almayı başarmıştır. Daha önce Kalbim Seni Seçti, Uçurum, Günahkar, Adını Feriha Koydum, Alın Yazısı, Ustura Kemal adlı dizilerde yan rollerde oynamış olan oyuncu Rüya adlı dizide başrol oyuncusu olma deneyimine de sahip olmuştur. Oyuncuyu daha yakından tanımak adına sizlerle bir de röportajını paylaşmak istedik.

Hazal Filiz Küçükköse Boyu, Kilosu Aile Hayatı

2014 senesinde Tuna Tunalı ile evlenmiştir. Boyu 1,72 kilosu ise 55tir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Hazal filiz cok guzel ve cok yetenekli. Bu dizide de başrol oynamasi süper cok yakisiyorlar mehmede

  2. Hazal filiz küçükköse süpersin. Hep cok güzel hem de cok güzel oynuyorsun. Seni hep boyle kaliteli dizilerde başrol oynamni istiyoruz. Bazi basrol oyuncular var senin yaninda bir hiçtirler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu