Meleklerin Aşkı

Meleklerin Aşkı Deniz Kimdir? Gerçek Adı Ne? Daha Önce Rol Aldığı Diziler?

Meleklerin Aşkı dizisi çok yakında sizlerle olacak. Dizinin karakterlerini sizlerle buluşturmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu yazımızda Meleklerin Aşkı Deniz kimdir, Meleklerin Aşkı Deniz’in gerçek adı ne, daha önce hangi dizide rol adlı gibi pek çok detay sizlerle.

Meleklerin Aşkı Deniz Kimdir?

Çok yakında Show Tv ekranlarında başlayacak olan Meleklerin Aşkı dizisinde Rukiye’nin küçük kızı Melek’in arkadaşı Deniz ile de tanışacağız. Melek’in en samimi olduğu arkadaşı olan Deniz en az Melek kadar inatçı bir kişliğe sahiptir. Bir şeyi elde etmeyi amaçlamışsa elindeki tüm kozları kullanan Deniz, başta Melek ile çok iyi de olsa ikili ilerleyen bölümlerde iki rakip haline gelip aralarından tatsız anlar yaşanması mümkün görünüyor. Zira Melek ile Yağmur ilk karşılaştıklarında aşık olurlar. Deniz ise Yağmur’u ilk gördüğü anda çok beğenir. Yağmur ona farklı bir gözle bakmasa da Deniz çoktan abayı yakmış durumdadır. Yağmur’u da kendine bağlamak için türlü oyunlar oynayacak olan Deniz dizide kızacağımız karakterlerden biri olacak. Çünkü iki sevenin arasına giren karakterleri sevmek mümkün değildir.

meleklerin aşkı rümeysa arslan resmi

Aktivist kişiliği ile hem Melek’e hem de Özlem’e benzer olan Deniz, gelecekte yaşanacak olaylar nedeniyle canım dediği arkadaşı Melek’e de ters düşecek. Yağmur’a olan ilgisi bakalım başına nasıl sıkıntılar açacak bunu da hep birlikte izleyip göreceğiz.

Meleklerin Aşkı Deniz’in Gerçek Adı

Deniz’in gerçek adı Rümeysa Arslan. Annesi öğretmen babası ise futbol antronörü olan Arslan, 1998 senesinde Çanakkale’de dünyaya gözlerini açmıştır. Yine Çanakkale’de bulunan 18 Mart Üniversitesi’nde Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü’nü kazanan oyuncu oyunculuk üzerine eğitim almaya karar verip bu bölümde eğitim almamaya karar vermiştir.

Hemen akabinde de konservatuvar sınavlarına girerek oyunculuk üzerine kendisini yetiştirmeyi planlamıştır. Tabi tek hayali oyunculuk değildir. Sesi de oldukça iyi olan oyuncu konservatuvar sınavında başarılı olup İstanbul Haliç Üniversitesi Opera Bölümünü kazanmıştır. Hala da bu üniversitede eğitimine devam etmektedir. Daha önce herhangi bir dizide yer almamış olan güzel oyuncu ekranlarında da yeni yüzlerinden. Ancak eminiz ki hem güzelliği hem de oyunculuğu ile adından söz ettirecek bir isim Rümeysa Arslan. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu