Meleklerin Aşkı

Meleklerin Aşkı Mehtap Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Merak Edilenler

5 Temmuz Perşembe günü ekranlara merhaba diyecek olan Meleklerin Aşkı oyuncularını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Meleklerin Aşkı dizisi Mehtap kim, Meleklerin Aşkı dizisi Mehtap’ın gerçek adı ne, yaşı kaç gibi soruların cevapları yazımızda sizlerle.

Meleklerin Aşkı Dizisi Mehtap Kim? Melek’in Arkadaşı Mehtap Nasıl Biri?

Show Tv ekranlarında bu perşembe başlayacak olan Meleklerin Aşkı dizisinde Melek gibi aktivist ruha sahip olan arkadaşlarıyla da tanışacağız. Melek’in iki arkadaşı vardır: Deniz ve Mehtap. Deniz ile Melek’in karakteri çok uymasa da Mehtap ve Melek kişilik olarak birbirlerine daha yakındır. Bir yerde kadına mı şiddet uygulandı kızlar orada eylemdedir. Hayvan haklarına saldırı mı var yine kızlar orda. Kısaca insanlık adına zıt gelen ne varsa onlara karşı eylem yapmayı borç bilen kızlardan biri de Mehtaptır. 

meleklerin aşkı özlem mahmutoğlu resmi

Melek’in aşka olan mesafesi tabi hiç bir arkadaşında yoktur. Melek’e aşık olan aşkından erise bitse Melek aşk ihtimalini hiç düşünmez. Ancak arkadaşı Mehtap, Melek gibi değildir. Az da olsa aşk meşk konularında yorum yapar, bu işlerden anlar. Bakalım Mehtap karakterini sizler nasıl bulacaksınız? Yorumlarınız merakla bekliyoruz. 

Meleklerin Aşkı Dizisi Mehtap’ın Gerçek Adı Ne? Hangi Dizide Oynadı? Kaç Yaşında? Nereli?

Mehtap’ın gerçek adı Özlem Mahmutoğlu. 25 yaşında olan güzel oyuncu başak burcu. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncunun boyu 1,62 cm kilosu ise 50 kg dır. Kahverengi gözleri ve saçlarıyla ekranlarının yeni yüzlerinden olan Mahmutoğlu, İstanbul doğumludur. 

Çocuk yaşlarda oyunculuğa olan merakını ilerleyen zamanlarda da kaybetmeyip bu alanda kendini geliştirmeye karar veren oyuncu üniversite tercihini yaparken de hayallerinin peşinden koşarak tiyatro bölümünde eğitim almıştır. Mezuniyetin ardından yine eğitim almaya karar veren genç oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim almıştır. Aldığı eğitimlerle oyunculuk alanında daha da profesyonellik kazanan Mahmutoğlu, Fox Tv ekranlarında yayınlanan Rüzgarın Kalbi adlı dizide Zeynep’in arkadaşı olan Başak karakterine hayat vermiştir. 

Ayrıca Kanal D ekranlarında Sibel Can’ın başrollerinde rol aldığı Sevdanın Bahçesi adlı dizide Eda karakterine hayat vermiştir. Oyuncunun menajeri ise Tunç Atadır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu