Meleklerin Aşkı

Meleklerin Aşkı Melek Kimdir? Gerçek Adı Ne? Yaşı? Boyu? Kilosu?

Show Tv ekranlarının çok yakında seyirci karşısına çıkacak olan dizisi Meleklerin Aşkı dizisi bayan baş karakteri olan Melek hakkında merak ettiğiniz detaylar yazımızda sizlerle olacak. Meleklerin Aşkı dizisi Melek kim, Meleklerin Aşkı dizisi Melek’in gerçek adı ne, daha önce hangi dizide oynadı gibi sorularınızın cevapları yazımızda sizlerle.

Meleklerin Aşkı Dizisi Melek Kim? Nasıl Biri?

Yaz dizilerinin başladığı şu günlerde Meleklerin Aşkı da ben de varım diyerek 5 Temmuz itibariyle ekranlarda olacağını duyurdu. Dizinin karakterlerini sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Meleklerin Aşkı dizisi Melek, Rukiye’nin küçük kızıdır. Ablası Melike’ye huy olarak benzemeyen hayat dolu bir kız olan Melek adı gibi melek bir ruha sahiptir. İnsanlara her düştüğünde yardım edebilecek gönlü olan Melek, sevgi doludur. Aradığı aşkı henüz bulmamış olan Melek’i aşk hiç beklemediği bir yerde bekliyordur.

meleklerin aşkı gülper özdemir resmi

Annesi Rukiye ile eniştesi Necmettin arasında çıkan problemler sonucu annesi Rukiye hem damadına hem de kızı Melike’ye kızıp huzurevine yerleşir. Huzuru bulabilme umuduyla geldiği bu ortamda pek çok kişi ile tanışır ama Yağmur herkesten farklıdır. Çünkü Yağmur yıllar önce huzurevinin kapısına bebekken bırakılmış, orada yaşayanlar tarafından yetiştirilmiştir. Her haliyle Rukiye’nin beğenisini kazanan Yağmur ile küçük kızı Melek’i tanıştırmayı planlar. Melek ise huzurevine geldiğinde çarpıştığı Yağmur’u ilk görüşte etkilemiştir.

Annesi gibi inatçı bir kişiliğe sahip olan Melek, haksızlıkların her türlüsüne karşıdır. Haksızlığa baş kaldırma deyince ilk akıllara gelen isim Melektir. Aşkı fark edecek bir yapıya da sahip değildir ama bakalım Yağmur aşkını göstermek için neler yapacak? İzleyip birlikte görelim. 

Meleklerin Aşkı Dizisi Melek’in Gerçek Adı Ne? Nereli?

Melek’in gerçek adı Gülper Özdemir. Son olarak Kanal D ekranlarından yayınlanan Tutsak adlı dizide Elif karakteri ile ekranlara gelen Gülper Özdemir bu dizide babası tarafından zorla kendinden büyük bir adamla evlendirilmiş bir kadına hayat vermiştir. Oyuncuyu yakından tanıyacak olursak; 1990 senesinde Almanya’nın Frankurt şehrinde doğan güzel oyuncu, üniversiteyi yurt dışında okumuştur. ABD Truman State University mezunu olan başarılı oyuncu,  ayrıca Almanya RheinMain University of  Applied Sciences mezunudur. Bana Sevmeyi Anlat dizisiyle dizi sektörüne giriş yapan Gülper Özdemir,  yine Kanal D’de yayınlanan Kara Yazı adlı yapıtta Derya karakterine hayat vermiştir. 

Babası ekonomi üzerine yüksek lisans yapmış olan Özdemir, Almanya’da garson olarak çalıştığı zamanlarda keşfedildiğini söylüyor. 16 yaşına geldiğinde annesi de babası da istemese de dünya turu yaptığını da aktaran Özdemir, bu tur ile dünyadaki pek çok şehri ve kültürü keşfetme şansı bulduğunu dile getiriyor. Aslen Sinoplu olan oyuncunun boyu 1,76 kilosu ise 57 kg dır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu