Meleklerin Aşkı

Meleklerin Aşkı Melek’in Babası Kim? Gerçek Adı Ne? Merak Edilenler

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Meleklerin Aşkı dizisine 6. bölümde Melek’in babası da dahil olacak. Peki Meleklerin Aşkı dizisi Melek’in babası kim, Melek’in babasının gerçek adı ne sorularının cevapları yazımızda siz değerli takipçilerimizle.

Meleklerin Aşkı Dizisi Melek’in Babası Kim? Nasıl Biri?

Meleklerin Aşkında fırtınalar bitmek bilmiyor. Geçtiğimiz bölümde Yağmur ne zaman Melek’e aşkını itiraf edecek diye beklerken Alaçtı’da bayağı güzel bir bölüm izledik. Araya Nuri Alço bile girmişti hatta :D Ancak planlara gerek kalmadan ikili gece sahilde ateş yakıp birbirlerini daha yakından tanımak hatta yüreklerindekini dile getirmek için önemli adımlar atmıştı. Ancak Yonca Hanım’dan gelen telefon ile Yağmur saha aşkını itiraf edemeden annesinin bulunduğu haberiyle gözleri dolmuştu. Diziye Yağmur’un annesi rolüyle giren oyuncu merak edilirken diziye dahil olan Melek’in babası da dikkatleri çekmeyi başardı. Melek hakkında detaylı bilgi almak için [kirmizibuton]tıklanıyınız[/kirmizibuton]. 

Emekli hakim olan Rukiye ile anlaşamayan Melek’in babası eşiyle yollarını ayırmaya karar vermiş. Melek uzun süre babasının yanında yurtdışında yaşamıştır. Zengin olan babası her dilediğini ona verse de Melek’in tek derdi vardır ailesinin yüzünü güldürmek. Annesi Rukiye ise Melek babasına geri dönmesin diye Yağmur ile aralarını yapmak için türlü planlar yapar. Bu planlardan biri de Alaçatı planıdır. Ki en başarılı olan planı da bu olmuş ilk defa ikili itirafa bu kadar çok yaklaşmıştır.

Meleklerin Aşkı Dizisi Melek’in Babasının Gerçek Adı Ne? Hangi Dizide Oynadı?

Son olarak Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz (Edho)dizisinde 87. Bölümü ile diziye dahil olan ve Pudra Hakkı‘yı canlandıran Levent Özdilek Meleklerin Aşkı dizisinde Melek’in babasına hayat verecek. Özdilek, Mart 1955 yılında Adana ilimizde hayata gözlerini açmıştır. Levent Oyunculuk Üzerine “Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü” den mezun olmuştur.

Edho Pudra Hakkı Resmi2

Usta oyuncu, bu sektöre 1967 yılında “Benim Adım Kerim” Sinema filminde Kendi adı ile yani “Levent” karakterini canlandırarak başladı. 1967 yılından 2000’li yıllara kadar neredeyse 20 projede kimi zaman bölüm oyuncusu olarak kimi zaman seslendiren olarak  yer almıştır. 2009 yılında “Arka Sokaklar” dizinde Faruk Başkomiseri canlandırmıştır. Yine 2009 yılında “Kavak Yelleri”  dizisinde  “Cem Ergün” karakteri ile 3 sezon oynama başarısı göstermiştir. “Adanalı” Dizisinde “Maraz Alinin Babası” rolünü canlandırmış olan oyuncu, 2017 yılında ise Aslan Ailem dizisinde “Tayfun Olgun” karakterini canlandırmıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu