Meleklerin Aşkı

Meleklerin Aşkı Melike Kimdir? Gerçek Adı Ne? Daha Önce Hangi Dizide Rol almıştır?

Meleklerin Aşkı dizisi Melike kim, Meleklerin Aşkı dizisi Melike’nin gerçek adı ne, daha önce hangi dizilerde oynadı, yaşı kaç gibi tüm soruların cevapları yazımızda siz değerli takipçilerimizle.

Meleklerin Aşkı Dizisi Melike Kim? Nasıl Bir Karaktere Sahip?

Başrollerinde Gülper Özdemir ve Berkay Hardal’ın rol aldığı Meleklerin Aşkı dizisinde Melike, Necmettin’in eşidir. Öncesinde çalışma hayatında başarılı bir çalışan iken çocuklar olunca iş hayatına veda etmiştir. Ancak Necmettin çalışmasına müsade edince sevine sevine işine geri dönmüştür.

meleklerin aşkı didem balçın resmi

Necmettin gibi eşini erkek sinekten bile kıskanan bir adamı idare edebilen Melike evin her şeyinden sorumlu bir annedir. Bir şey mi kayboldu bulacak Melike, yemek mi yapılacak Melike, kısaca üç çocuklu bir anne olarak Melike’nin ömrü çocuklarıyla geçer. Ta ki Yağmur’u bakıcı olarak evlerine alana kadar. Yağmur evin işlerine de koşar, her şeyle ilgilenir.

Rukiye Hanım’ın büyük kızı olan Melike’nin Oya ve Kaya isimli ikizleri ve bir de Şirin adında yaşından büyük laflarıyla dikkat çeken kızları vardır. Diş hekimi olarak görev yapmakta olan Melike, eşi karşı çıkınca çalışmaya arar verir. Ancak ev kredisi nedeniyle işe geri döner. Annesi Rukiye ve eşi Necmettin arasında yaşanan gerginlikler yüzünden zor zamanlar geçirirler. Hatta Rukiye yaşanan tatsızlıklara kızıp huzurevine bile yerleşir. 

Meleklerin Aşkı Dizisi Melike’nin Gerçek Adı Ne? Önceki Dizileri?

Melike’nin gerçek adı Didem Balçın. Mayıs 1982, Ankara doğumlu olan güzel oyuncunun annesi Nur Balçın 1975 Miss Beauty’de ülkemizi temsil etmiştir. Baba tarafından Gaziantepli olan oyuncunun babası da TRT Radyosunda görev yapmaktadır. Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu 2007 yılında Sevgili Dünürüm adlı dizide rol aldı.

2011 senesinde Firar isimli dizide Gönül ile beğeni topladı. Çakallarla Dans:3 Sıkıntı Sıfır adlı sinem filminin ardından 2014 yılında Diriliş Ertuğrul dizisinde Selcan Hatun karakterine hayat verdi. Of’lu Hocanın Şifresi, Gulyabani, Göl Zamanı, Açlığa Doymak, Çıkış Noktası, Kadınları anlama Kılavuzu, Kasaba, Başka dilde Aşk, Olacak O Kadar, Hayattan Korkma, Gözyaşı Çetesi, Rüzgarlı Bahçe, Serseri Aşıklar, Gurbet Kadını adlı yapımlarda yer aldı. Ayrıca pek çok tiyatro oyununda da oyunculuğu ile seyirciden tam not almayı başardı. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu