Meleklerin Aşkı

Meleklerin Aşkı Sercan Kimdir? Sercan’ın Gerçek Adı Ne? Merak Edilenler

Meleklerin Aşkı dizisinde kuşkusuz en dikkat çekici karakterlerden birisi Sercan olacak. Bizler de bu yazımızda sizleri Meleklerin Aşkı Sercan kimdir, Meleklerin Aşkı Sercan’ın gerçek adı ne, daha önce hangi yapımlarda rol aldı sorularının cevaplarını sizlerle buluşturacağız.

Meleklerin Aşkı Sercan Kimdir?

Gülper Özdemir ve Berkay Hardal’ın başrollerini paylaştığı 5 Temmuz itibariyle ekran macerasına başlayacak olan Meleklerin Aşkı dizisinde Sercan, Yağmur’un en samimi arkadaşlarının başında yer alır. Çok iyi bir arkadaş olsa da Yağmur’un başına türlü belalar açan Sercan, Yağmur’un kavgaya da girmesine neden olan bir arkadaştır. Özünde kötü biri değildir ama delikanlı havaları nedeniyle başı beladan kurtulmak bilmez. Kız meselesi nedeniyle mi bu belalar başına geliyor derseniz Sercan kim kız meselesi kim :)

Meleklerin Aşkı Sercan’ın Gerçek Adı

Sercan’ın gerçek adı Alihan Aracı. Birce Akalay’ın Hayat Öğretmeni canlandırdığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Loçko karakteri ile seyirciden tam not almayı başaran Alihan Aracı, Haziran 1989 doğumlu. İstanbul’da dünyaya gözlerini açan başarılı oyuncu ikizler burcu. İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olan Aracı, İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesinde Geoteknik alanında yüksek lisans yapmıştır. 

Bölümü mühendislik de olsa Aracı, üniversitenin tiyatro kulübünde aktif olarak çalışmıştır. Aşk ve Ceza dizisi ile sektöre adım atan genç oyuncu, bu dizinin ardından pek çok reklam filminde rol almış. Ardından da Hamdi Alkan’ın yönetmenliğini yaptığı Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizide Laçko ile dikkatleri bir kez daha çekmeyi başarmıştır. 

meleklerin aşkı alihan aracı resmi

29 yaşında olan Aracı, 1,70 cm boyunda ve 63 kg dır. Oyuncu dizilerin ardından Suda Balık adlı sinema filminde rol almıştır. Bu filmde canlandırdığı Sefa karakteri ile ödül almaya aday olmuştur. En sevdiği sporlardan biri yüzme olan oyuncu bu filmde canlandırdığı Sefa karakterini de bu nedenle canlandırmaktan zevk almıştır. 

Ablası ile birlikte bir mimarlık-mühendislik ofisleri de olduğunu belirten Aracı hem inşaat mühendisi olarak hem de oyuncu olarak çalışmalarına devam etmekte. Çok yoğun çalışma temposu içerisinde olmasına rağmen Aracı her iki işini de sevdiğini dile getiriyor ve bu şekilde de koşturmaktan da zevk aldığını anlatıyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu