Meleklerin Aşkı

Meleklerin Aşkı Şirin Kimdir? Gerçek Adı Ne? Merak Edilenler

Meleklerin Aşkı dizisi 5 Temmuz itibariyle yayın hayatına başlayacak. Dizide en sevilen karakterlerden biri kuşkusuz Şirin olacak. Peki Meleklerin Aşkı Şirin kimdir, Meleklerin Aşkı Şirin’in gerçek adı ne, annesi ve babası kim gibi aklınıza gelebilecek pek çok sorunun cevabı yazımızda sizlerle.

Meleklerin Aşkı Şirin Kimdir?

Melek ve Yağmur’un aşk hikayesine tanık olacağımız Meleklerin Aşkı dizisinde Rukiye’nin torunu Necmettin ve Melike’nin küçük kızı olan Şirin, şirinlikleriyle bizleri gülümsetecek. Çocuk olmasına rağmen yaşından büyük laflar edebilen akıllı Şirin kimi kez koca koca insanların çözemediği problemleri çözecek kimi kez de ailesinin başına dertler açacak. Ama şirin halleriyle gönlümüze taht kuracak. 

meleklerin aşkı ebrar alya demirbilek resmi

Henüz altı yaşında olsa da konuşmaları hiç de altı yaşındaki bir çocuğa ait değildir. Şirin halleriyle evdeki herkesi gülümseten Şirin, evde ne olup bitiyor haberdardır. Evde bir şey olursa ilk Şirin’in haberi olur. Evdekiler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kim varsa bilgi alabileceği tek kişi Şirindir. 

Meleklerin Aşkı Şirin’in Gerçek Adı

Şirin’in gerçek adı Ebrar Alya Demirbilek. Öyle yaşının küçük olduğuna bakmayın Ebrar henüz altı aylıkken oyunculuğa adım atmıştır.  Show Tv’deki Çocuktan Al Haberi programı ile ün kazanmıştır. 

Programda kutu bebek lakabıyla bilinen, özellikle yemek tarifleriyle meşhur olan tatlı diliyle ve konuşma konusundaki üstün yeteneğiyle herkesi hayretlere düşüren bir isim Ebrar. 3 yaşında olan Ebrar, ilk olarak annesinin sosyal medyada “Kelebekten Korkan Küçük Kız” videosuyla tanınmıştır. 3 aylık bir bebekken ajansa kaydı yapılan Ebrar daha önce Sen Benimsin adlı dizide rol almıştır. Katıldığı program dışında kıyafet reklamlarında da Ebrar’ı görmeniz mümkün zira kendisi modellik de yapmakta.

Kutu Bebek olarak anılan Ebrar’ın babası bir butik sahibi annesi ise ev hanımı. Sude adında bir de ablası var ki Ebrar genelde onu taklit etmeyi çok seviyor. Henüz altı aylıkken Yalan Dünya adlı dizide de rol almış olan Ebrar, bu dizide 13 bölüm rol almıştır. Yer aldığı bazı reklamlar ise şöyle; AVG Tencere, Iconava İnşaat, Migros. Bunların dışında sinema sektörüne de adım atmıştır. Vecihi Hürkuş adlı sinema filmi ile de oyunculuk konusundaki başarısını küçük yaşına rağmen oyunculuktaki ustalığını sergilemiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. cocuk seker ama ablasinin fotosunu gormel isterim ancak yaziyorum ebrarin ablasi gelmiyo bolenler soyleye bilirmi
    {nolur}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu