Meleklerin Aşkı

Meleklerin Aşkı Teoman Kimdir? Gerçek Adı Ne? Merak Edilenler

Show Tv ekranlarının yaz dizilerinden Meleklerin Aşkı Teoman kimdir, Meleklerin Aşkı Teoman’ın gerçek adı ne, yaşı, daha önce rol aldığı diziler gibi tüm detaylar yazımızda siz değerli takipçilerimizle.

Meleklerin Aşkı Teoman Kimdir?

Meleklerin Aşkı dizisinde Rukiye’nin büyük kızı Melike’nin iş ortağıdır. Diş hekimliği üzerine çalışan Melike, Necmettin ile evlenince ardından da çoluk çocuk sahibi olunca iş hayatı defterini de kapattır ama o defter yeniden açılır. Melike çalışma hayatına döneceği için çok mutlu olur ancak büyük bir problem vardır.

meleklerin aşkı serkan kuru resmi

Melike’nin eşi Necmettin onu uçan erkek sinekten dahi kıskanırken Teoman gibi bir adamdan kıskanmaması olanaksızdır. Teoman ise görünüşü itibariyle etraftakileri etkileme konusunda başarılıdır. O da Necmettinden çekinir ama aslında Necmettin de haklıdır. Çünkü Teoman her ne kadar gizlese de Melike’ye karşı hislerine karşı koyamamaktadır. İşte bu nedenledir ki Melike’nin iş hayatına geri dönmesi Teoman’ı da ayrı bir mutlu etmiştir. Bakalım Necmettin ve Teoman arasında nasıl bir çatışma yaşanacak? İzleyip görelim.

Meleklerin Aşkı Teoman’ın Gerçek Adı

Teoman’ın gerçek adı Serkan Kuru. Son olarak Atv ekranlarının sevilen dizisi Bahtiyar Ölmez adlı dizide rol almış olan Kuru, Haziran 1978 doğumlu. Bursa İznik’te dünyaya gözlerini açan başarılı oyuncu, 1,85 boyunda ve evli. Gökcan Gökmen yani oyuncunun eşi de kendisi gibi oyuncu. Çiftin Vera isminde bir kızı var.

Balıkesir Üniversitesi Gıda Mühendisliği mezunu olan ama ilgisi oyunculuk üzerine olması nedeniyle oyunculuk eğitimi alan oyuncunun daha önce rol aldığı diziler şu şekilde; “Beşinci Boyut, Emret Komutanım, Doktorlar, Zeliha’nın Gözleri, Kalpsiz Adam, Kollama, Kırık Kalpler, Ateşe Yürümek, Elde Var Hayat, Tövbeler Tövbesi, Araf Zamanı, Nizama Adanmış Ruhlar, Kara Para Aşk, Çanakkale Yüzyıllık Mühür. Bu dizilerin dışında Yalancısın Sen adlı dizide başrolde yer almış. Kertenkele dizisinde de Semih karakteri ile beğeni toplamıştır. Bahtiyar Ölmez dizisinde ise Fuat karakteri ile adından söz ettirmiştir.

Sinema filmlerinde de aranan isimlerden olan Serkan Kuru, Şevkat Yerimdar, Evlenmeden Olmaz, Çılgın Kolej, Tatlı Bela, Taş Mektep, Bekle Beni Yarın, Muhalif Başkan gibi pek çok filmde rol almıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu