Oyuncu Kadrosu

Menajerimi Ara Cemal Kimdir? Yaşı Dizileri

Menajerimi Ara Cemal kimdir, Star Tv ekranlarının beğenilen dizisi Menajerimi Ara dizisinde Cemal karakteriyle dikkat çeken oyuncu kimdir sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara dizisinde Cemal, Ega Ajans menajerlerinden Çınar’la sohbet eden bir oyuncudur.

Dizi sektöründe olmanın zorluklarından bahsedip dizilerden uzak olup tiyatroya yoğunlaşmak istediğini dile getiren Cemal, Çınar’ı şaşırtan bir haberi de hemen paylaşır. Beren’ın bir ajana hayat vereceği bir dizi olduğunu söyleyip acaba o dizide mi rol alsam diye ekleyen Cemal rolüne ise bakın hangi oyuncu hayat vermekte!

Menajerimi Ara Cemal Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Uğur Güner Menajerimi Ara Cemal rolüyle dikkat çekmektedir. Başarılı oyuncu şu sözleriyle dizide yer aldığını dile getirdi:

“Kendimi oynadığım? sadece adımın Cemal olduğu Menajerimi Ara dizisinden bi sahne…? Bu arada ben kısa değilim Fatih abi çok uzun ?”

Bu sözleriyle sevenlerine Menajerimi Ara dizisinde olduğunu müjdeleyen Uğur Güner, Mu Menajerlik oyuncusudur. Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Uyanış: Büyük Selçuklu” dizisinde Yalman rolüyle büyük beğeni alan oyuncu, 1992 yılında Bursa’da dünyaya gelen başarılı oyuncu, Akademi 35,5’ta oyunculuk eğitimi almıştır.menajerimi ara cemal resmi

Nişantaşı Phoenix Pilates Stüdyosunun sahibi olan ve sporcu yönüyle dikkat çeken oyuncu oyunculuk konusunda da seyirciden tam not almıştır. ugur guner resmi

Harika Uygur Bu Rol Senin Atölye, Hilal Saral’dan Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi alan genç oyuncu, daha önce yine TRT 1 dizisi olan “Vuslat” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Talat rolüne hayat vermiştir.

Uğur Güner’in yer aldığı bir diğer dizi ise Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan ve yine tarihi dizi özelliğiyle dikkat çeken “Vatanım Sensin” dizisidir. Bu dizilerin ardından Uyanış Büyük Selçuklu Yalman rolüyle dikkat çeken oyuncu Menajerimi Ara dizisine Cemal rolüyle konuk olmuştur.

Uğur Güner Dizileri ve Filmleri (Menajerimi Ara Cemal)

  • Menajerimi Ara (Cemal)
  • Uyanış: Büyük Selçuklu (Yalman)
  • Vuslat (Talat)
  • Vatanım Sensin

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu