Oyuncu Kadrosu

Menajerimi Ara Emrah Kimdir? (Gerçek Adı)

Menajerimi Ara Emrah karakterine hayat veren oyuncu yakın zamanda netlik kazandı. Dizi ve sine dünyasına yakında atım atan yakışıklı oyuncu merak mı ediyorsunuz. İşte Menajerimi Ara dizisinde Emrah karakteri ve bu karakteri, canladıran oyuncunun bilgileri…

Menajerimi Ara Emrah Resmi
Menajerimi Ara Emrah Resmi

Star TV ekranlarında ilk bölüm fragmanı verilen Menajerimi ara dizinde yer alacak ara karakterler de yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Bugün gelen bilgiler neticesinde dizide Emrah karakteri olarka yer alacak oyuncu, yapımla anlaşma sağladı.

Menajerimi Ara Emrah - Çınar'ın asistanı

Menajerimi Ara Emrah; Kıraç’ın asistanıdır. Kızlarla pek ilgisi olmayan bakımlı, işini ise çok seven Emrah, Dicle’nin ego ajansa alışmasına en çok destek verenlerden birisidir. zira yaptığı için Dicle’ye tek tek Emrah anlatmıştır.

=> Menajerimi Ara dizisi Oyuncu Listesi görmek için tıklayınız.

Menajerimi Ara Emrah Kim

Avrupa’da reyting rekorları kıran Call My Agent dizisinin uyarlamasını ülkemizde Menajerimi ara olarak izleyeceğiz. Menajerlik şirketinde geçen olayları konu alacak dizide hemen hemen her bölümde ünlü oyuncular diziye konuk olacak. Ancak bazı oyuncular dizinin ana kadrosunda yer alıyor. Bunlardan birisi de Menajerimi ara Emrah karakter.

Menajerimi Ara Emrah kim Resmi
Menajerimi Ara Emrah kim Resmi

Dizide Emrah karakterine hayat verecek oyuncunun gerçek adı Semi Sırtıkkızıl’dır.  Semi Sırtıkkızıl; 1996 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. İstanbul Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro bölümü mezunudur.

İlk defa kamera karşısına 2015 yılında Anakar ve Anneler dizisi ile sektmöre adım atmıştır. En son ise 2017 yılında Kadın dizisinde bölüm oyuncusu olarak yer alan yakışıklı oyuncu yeni sezonda Star TV ekranlarında yer alacak.

Semi Sırtıkkızıl hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Semi Sırtıkkızıl Resmi

Sektöre yakın zaman da başlayan ve henüz 24 yaşında olmasına rağmen önemli dizilerde yer alan Semi Sırtıkkızıl Yasemin Özbudun oyunculuk ajansına kayıtlıdır. Oyuncunun canlandıracağı Emrah karakterinde göstereceği oyunculuk performansı hayatını %100 etkileyecek.

Bu yazımızda Menajerimi ara Emrah kimdir konusu ele aldık. Hangi oyuncunun canlandıracağını detaylı olarka paylaştık. Buna rağmen oyuncu ve karakteri hakkında merak ettiğiniz bilgileri bu yazının en sonunda ki yorumlar kısmında bizler ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu