Dizi Haberi

Menajerimi Ara Jenerik Müziği (Sözleri Videosu)

Menajerimi Ara Jenerik Müziği kulaklara çok tanıdık geldi. İşte Star TV ekranlarında başlayacak olan Menajerimi ara dizi müziği videosu ve sözleri…

Star TV ekranlarında Ağustos ağının ikinci yarsında başlamasını beklediğimiz ve yaz dizis değil sezon dizi olarka başlayacak olan dizide çalan şarkı şimdiden merak uyandırdı. Bu sebeple bu yazıyı kalem alıyoruz. 

Ay yapım imzalı Kerem Çağatay’ın yapımını üstlendiği Senaryosunu ise Yelda Eroğlı ile Yeşim Çıtak’ın yazacağı Menajerimi ara jenerik müziği kısa süre içinde merak uyandırdı.

Menajerimi Ara Oyuncu Kadrosu kim kimdir?  Görmek için tıklayınız.

Menajerimi Ara Jenerik Müziği (Dizi Müziği)

Ağustos 15 den sonra ilk bölümü ile Star TV ekranlarında başlamasını beklediğimiz hikayesi ile oldukça farklı olan dizinin müziği Simge Gezmiş’in seslendirdiği “Koş Koş Koş” şarkısıdır. Dizi, menajerlik şirketinde çalışmaya başlayan tecrübesiz bir kızın hikayesini konu alacak. 

Menajerlik şirketinde daha önce çalışmamış olan Dicle isimli bir kızın babası Kıraç’ın menajerlik şirketin çalışıp kendini ispatlama çabasını anlatan dizi menajerlerin hayatlarını da mercek altına alıyor. İşte Simge Gezmiş’in seslendirdiği “Koş Koş Koş” şarkısının sözleri:

“Ben düştüm bu gün gökyüzünden

Gördüm bütün gülüşlerimi düşüşlerimi

Belki durur bu rüzgar

Bekler kuytuda bir bahar

Aşk yüzünden

Koş koş koş nereye kadar

Bu dünyanın bir sonu var

Ama ben de dur yok

Dur dur dur da bir nefes al

Onlar görmez benim kanatlarım var

Tutarsam elinden”

Menajerimi Ara dizi müziği resmi
Menajerimi Ara dizi müziği resmi

Call My Agent dizinin uyarlaması olarak ülkemiz de Menajerimi ara olarak uyarlanacak. Yayınlandığı ülkede reyting rekorları kıran Call My Agent dizisi, ülkemizde de kısa sürede ciddi hayran kitlesine ulaşılması bekleniyor.

Menajerimi Ara Dizi Müziği Videosu

Simge Gezmiş’in seslendirdiği Menajerimi Ara jenerik müziği videosu sizlerle:

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu