Oyuncu Kadrosu

Menajerimi Ara Koray Kimdir? Bomba Transfer!

Menajerimi Ara Koray kimdir, Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara’ya bakın hangi oyuncu dahil oldu, bir zamanların Yourtuberı olan oyuncu Menajerimi Ara Koray rolüyle ekranlarda!

Star Tv ekranlarının Pazar akşamları yayınlanan dizisi Menajerimi Ara dizisine Koray karakteri dahil oldu. Menajerimi Ara Koray rolüyle diziye dahil olan oyuncu ise bakın hangi oyuncu!

Menajerimi Ara Koray Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Hayrettin Menajerimi Ara Koray rolüyle ekranlara gelmektedir. Asıl adı Hayrettin Karaoğuz’dur. Son olarak TRT 1 ekranlarının yakında final yapacak olan dizisi “Kalk Gidelim” dizisinde rol almış olan oyuncu kariyerine Menajerimi Ara dizisiyle devam etmektedir.menajerimi ara koray resmi

1 Ocak 1984 tarihinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya gelen oyuncu komedyen, sunucu ve oyuncudur. Yahya Kemal Beyatlı Lisesi mezunu olan oyuncu Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nden mezun olmuştur.hayrettin resmi

“Harry Hayrettin” olarak da bilinen oyuncu Işın Karaca’nın “Dert Bende Derman Sende” klibinde rol almıştır. Youtube kanalında paylaştığı videolarla herkesi güldüren Hayrettin, “Exatlon Challenge 2019” yarışmasında yer almıştır.

178 cm boyunda 75 kg ağırlığında olan oyuncu Menajerimi Ara dizisinde Koray karakterine hayat vermektedir.

Hayrettin Oynadığı Filmler (Menajerimi Ara Koray)

  • İlk Öpücük (Necati) – 2017
  • Vezir Parmağı (Cumali) – 2017
  • Kızsız Adam (Alper) – 2009
  • Gelecekten Bir Gün (Tolga) – 2009

Hayrettin Oynadığı Diziler (Menajerimi Ara Koray)

  • Menajerimi Ara (Koray) – 2020
  • Kalk Gidelim (Ercan) – 2018 / 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu