Oyuncu Kadrosu

Menajerimi Ara Levent Sarkıntılık Edince Burçin Terzioğlu Fena Patladı

Menajerimi Ara Levent Korkamaz dizide Takı tasarımcısı olarka karşımıza çıkmıştır. Levent Terzioğlu Burçin’in giyeceği takıları daha fazla ortaya çıkartmak için daha açık kıyafetleri giymeye zorlaması nedeniyle Burçin Terzi oğlu kadına yapılan şiddetin her türlüsüne karşı olduğunu senaryo gereği dile getirirken alttan da mesaj vermeyi ihmal etmedi.

Burçin Terzioğlu’nun senaryo gereği Çıkar menajerliğini yapmaktadır. Çınar sakar ve dikkat olduğu için (diziye göre) her iki ajansın dizisine okey vermesi, Burçin’i oradan oraya sürüklemek zorunda kalmıştır. Menajerimi Ara 8. bölümde konuk oyuncu olarak gelen Burçin Terzioğlu son olarak takı sergisinden da konuk manken ve konuşmacı olarak katılacak. Ancak ortada büyük bir anlaşmazlık var.

Burçin Terzioğlu Kadına Şiddete Hayır Konusuna Dikkat Çekti

Burçin kendi tasarımı olan kıyafetlerle takıları takabileceğini söylerken, Çınar’ın gene dikkatsizliği olayları çıkmaza sürükler. Burçin kendisinin istediği kıyafetleri giyme konusunda bastırınca Çınar ve Ego ajansı acil eylem planına geçer.

Menajerimi Ara Levent Korkmaz karakteri ise Burçin’in giydiği kıyafeti beğenmemesi nedeni ile senaryo gereği hem kadına şiddet konusunda alttan mesaj veren Burçin şöyle dedi.

Menajerimi Ara Levent Sarkıntılık Edince Burçin Terzioğlu Fena Patladı görseli - Oyuncu Burçin Terzioğlu

“Biraz önce kulis de bu gecenin sponsorlarında biri ile görüşme yapıyordum. Başta her şey çok normaldi. Adam gayet kibar ve zarifti. Sonra anladım ki aklından çok başka bir şey geçiyormuş. Bir de utanmadan sen beni yanlış anladın dedi. Ben kimseyi yanlış anlamadım. Biz kadınlar olarak kimseyi yanlış anlamıyoruz. Bizlere yönelik yapılan bu çirkin davranışları, mobingleri, tacizleri yanlış anlamıyoruz.” Burçin Terzioğlu

Sözleri kadına yöneliş şiddete vurgu yapmıştır. Menajerimi Ara Levent karakteri dizide Burçin’e ilk başta sarkıntılık etmiş, sonrasında vaz geçirip adeta geri vites yapsa da Burçin bu durumu herkesin içinde duyurup artık yeter demiştir.

İşte o anların videosu;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu