Oyuncu Kadrosu

Menajerimi Ara Meral Kimdir? Dicle’nin Arkadaşı

Menajerimi Ara Meral kimdir, Dicle’nin arkadaşı Meral’in gerçek adı ne, hangi dizide oynadı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Ay Yapım imzalı Star Tv dizisi Menajerimi Ara dizisinde Meral, Dicle’nin en yakın arkadaşıdır. Menajerlik için girdiği ajansta Barış’ı tanımamasına şaşıran Meral, en azından bir selfie çekinirdi diye eleştirisini de yapar. Peki Menajerimi Ara Meral karakterine kim hayat veriyor, işte yanıtı!

Menajerimi Ara Meral Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Buse Sinem İren Menajerimi Ara Meral rolüyle ekranlara geliyor. Ahsen Eroğlu’nun canlandırdığı Dicle karakterinin en yakın arkadaşı olan Meral rolüyle dikkat çeken Buse Sinem İren, “Çocuklar Duymasın” dizisinde Simay rolüyle hafızalara yer etmiştir.buse sinem iren resmi

Standup gösterileriyle adından söz ettiren Buse Sinem İren, 1991 yılında Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzon’un Çaykara ilçesinden olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü mezunudur.buse sinem iren kimdir resmi

Sosyal medyada kanalı bulunan oyuncu, gösterilerini de kanalında sevenleriyle paylaşmaktadır. 2015 yılında “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasına katılmış olan oyuncunun ilk rol aldığı dizi “Çocuklar Duymasın” dizisi olmuştur. menajerimi ara meral resmiDizide Simay rolüyle seyirciden tam not alan genç oyuncu, Menajerimi Ara Meral karakterine hayat verecektir.

Buse Sinem İren Kaç Yaşında? (Menajerimi Ara Meral)

29 yaşındadır.

Buse Sinem İren Nereli? (Menajerimi Ara Meral)

Aslen Trabzon / Çaykaralı. Kocaeli doğumlu.

Buse Sinem İren Dizileri ve Filmleri (Menajerimi Ara Meral)

  • Menajerimi Ara (Meral)
  • Çocuklar Duymasın (Simay)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu