Oyuncu Kadrosu

Menajerimi Ara Merve Kimdir? İşte O isim

Menajerimi Ara Merve hayat verecek oyuncunun kim olduğu geçtiğimiz günler de netlik kazandı. Menajerlik şirketinden yaşanan olayları ünlülerin yaşamını alan Ay Yapım imzalı, “Call My Agent” dizisinden uyarlama olan Star TV’nin sevilen Menajerimi ara oyuncuları arasına yeni bir isim dahil oldu. Bu yazımızda Menajerimi Ara dizisi Merve karakteri hakkında merak edilen tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Star TV de 2020-2021 sezonunda başlayan ve kısa sürede bir çok ünlü şarkıcı ve oyuncunun yer aldığı menajerlik şirketinde yaşanan olayları, oyuncuların yaşamını anlatan dizide her bölümde yeni bir isimle karşılaşıyoruz. Ancak Menajerimi ara Merve karakteri dizinin sezonun sonuna kadar kadrosunda kalması bekleniyor.

Menajerimi ara dizisi Merve (Almila Ada) Resmi

7 Ocak 2021 Pazar günü dizinin kadrosuna yer almasını beklediğimiz Merve karakteri Dicle ile Barışın arasını mı açacak? Yoksa ikisini bir araya mı getirecek hep birlikte göreceğiz. Ancak bizlere gelen bilgiye göre Barış ile Merve’nin yakın olduğunu gören Dicle bu duruma çok kıskanacak.

Menajerimi Ara Merve Kim

Star TV’nin sevilen dizisinde yeni oyuncu olarak katılan ve Manejlerimi ara Merve karakteri ile karşımıza çıkacak oyuncunun gerçek adı Almila Ada’dır. En sonra yine Star TV ekranlarında Güvercin dizisinde Zülüf karakterini başarı ile canlandıran Almila ada Cennetin Gözyaşları dizisinde Cennet karakteri ile ülke çapında tanınmıştır.

Menajerimi Ara Merve (Almila Ada) Resmi

Almila Ada Kimdir

En son Güvercin dizisinde rol alan ve şimdiler de Menajerimi ara Merve karakterini canlandıran Alima Ada; 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Bale Bölümünden mezun olmuştur. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Londra da yüksek lisans başvurusu yapmış ve kısa sürede kabul edilmiştir. Yüksek lisansını tamamladıktan sonra ülkeye dönen Almila bir çok dergi için model olmuştur.

Güzel oyuncu Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizi ile profesyonel oyunculuğa başlamıştır. Hemen akabinde Atv ekranlarında yayınlanan “Kırgın Çiçekler” adlı dizide canlandırdığı karakter ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Yine Atv’de yayınlanan “Cennetin Gözyaşları” adlı dizide ilk kez başrol oynamıştır. Son olarak Fox TV ekranlarında “Bir Deli Rüzgar” dizisinde Melike karakterinin gençliğine hayat vererek seyirciden tam not almıştı. 

Almila Ada’nın Yer Aldığı Diziler

  • 2014 – Kaderimin Yazıldığı Gün (Nehir)
  • 2016 – Kırgın Çiçekler (Lalin)
  • 2017 – Adı Efsane (Melis Aksoy)
  • 2017 – Cennet’in Gözyaşları (Cennet Yılmaz)
  • 2018 – Bir Deli Rüzgar (Melike Candan)
  • 2019 – Güvercin (Zülüf)
  • 2020 – Menajerimi Ara (Merve)

Menajerimi ara Merve karakterini 7 Şubat 2021 tarihinde ekrana gelecek olan Almila Ada 24. bölümden itibaren canlandırması bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu