Oyuncu Kadrosu

Menajerimi Ara Nejat Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara Nejat karakteri diziye yeni dahil olan karakterlerden. Peki Menajerimi Ara Nejat kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerde ve filmlerde yer aldı işte yanıtları!

Menajerimi Ara Nejat; Feris’in lise de sınıf arkadaşıdır. Lise de Feris’e aşık olsa da Nejat yıllar sonra Feris’in ajansını teftişe maliye müfettişi olarka gelir. Feris ilk etap da Nejat’ı tanıyamaz. Lakin sofradan sınıf arkadaşı olduğunu anlar. Feris doğurganlık dönemi bitmeden Nejat ile evlenme hayali kursa da Çınar’ın söylediği yalan yüzünden Feris ile Nejat’ın ilişkisi başlamadan biter.

Menajerimi Ara Nejat - (Erol Ozan Ayhan)

=> Menajerimi Ara Oyuncuları tam kadro görmek için tıklayınız.

Ay Yapım imzalı Salı günleri Star Tv ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisine yeni bir dahil oldu: Nejat. Menajerimi Ara Nejat rolüyle kadroya dahil olan oyuncu bakın kim!

Menajerimi Ara Nejat Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Erol Ozan Ayhan Menajerimi Ara Nejat rolüyle ekranlara gelmekte. 1 Ocak 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi mezunudur.menajerimi ara nejat resmi

“Kurtlar Vadisi Gladio” filminde Doktor rolüyle hafızalara yer eden oyuncu “Jet Sosyete” dizisinde Mehmet Baygın karakterine hayat vermiştir.erol ozan ayhan resmi

2016 yılında Kanal D ekranlarında yayınlamış olan kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yer aldığı “Vatanım Sensin” dizisinde Yunan Yüzbaşı Yüzbaşı Yannis rolüyle büyük başarı elde eden oyuncu yeni sezonda Ay Yapım imzalı “Call My Agent” uyarlaması olan “Menajerimi Ara” dizisiyle ekranlara gelecek. Başarılı oyuncu dizide Nejat karakterine hayat verecek.

Erol Ozan Ayhan Dizileri ve Filmleri (Menajerimi Ara dizisi Nejat)

  • Menajerimi Ara (Nejat) – 2020
  • Cinayet Süsü (Uygar) – 2019
  • Jet Sosyete (Mehmet) – 2018 / 2019
  • Vatanım Sensin (Yüzbaşı Yannis) – 2018
  • Yok Artık 2 (Furkan) – 2016
  • Ada: Zombilerin Düğünü (Murat) – 2010
  • Kurtlar Vadisi Gladio (Doktor) – 2009

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu