Kim Kimdir

Menajerimi Ara Sabiha Kimdir? Dicle’nin Sevdiği Kitabın Şairi

Menajerimi Ara Sabiha kimdir, Menajerimi Ara Sabiha gerçek adı ne, kaç yaşında, başarılı oyuncuyu hangi dizide izlemiştik sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Star Tv ekranlarında her Pazar yayınlanan kadrosu ve konusuyla dikkat çeken Menajerimi Ara dizisinde Sabiha “Gün Yüzü” adlı şiir kitabının yazarıdır.

Bahçe işlerine kendisini veren Sabiha Hanım’ın kitabını hediye olarak alan Barış, özel olması için Sabiha Hanım’ı bulup imzasını almaya çalışır.menajerimi ara sabiha resmi

Eşinden ayrılmış olan Sabiha Hanım başta biraz ters davransa da sonunda Barış imza almayı başarır. Barış Dicle için hazırladığı bu özel hediyeyi vermenin heyecanı içindedir.

Menajerimi Ara Sabiha Gerçek Adı Dizileri

Tilbe Saran Menajerimi Ara Sabiha adlı bir şair rolüyle diziye konuk oldu. Son olarak “İstanbullu Gelin” dizisinde Psikiyatr rolüyle hafızalara kazınan oyuncu Menajerimi Ara dizisinde de sözleriyle herkesi etkileyen bir şaire – Sabiha Hanıma- hayat verdi.

İstanbul Üniversitesi Antropoloji bölüm başkanlığı yapmış olan bir annenin kızı olan Tilbe Saran, Fransız Lisesi mezunudur. İstanbul Üniversitesinde Sanat Tarihi bölümünü bitiren Saran, İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro bölümünde de eğitimini başarı ile tamamlamıştır.

tilbe saran resmi 3

1961 senesinde dünyaya gözlerini açan oyuncu Kadir Has Üniversitesinde Tiyatro Bölümünde eğitim vermektedir. Daha ince Göç Zamanı adlı dizide Hanım karakteri ile tanınan oyuncu, İstanbullu Gelin’de oyunculuğu ile adından söz ettirmiş bir isim.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu