Oyuncu Kadrosu

Menajerimi Ara Çınar Kimdir? (Gerçek Adı Bilgileri)

Menajerimi Ara Çınar kim? Hangi oyuncu canlandırıyor? Menajerimi Ara dizisi Çınar karakterine hayat veren oyucu en son hangi dizide rol aldı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Çok yakında Star TV ekranlarında başlayacağı duyurulan ve bizlere gelen bilgi neticesinde Eylül ayının başında ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkacak Menajerimi Ara oyuncu kadrosu şimdiden dikkat çekmeye başladı.

Menajerimi Ara Çınar; Elinde tuttuğu oyunculara karşı samimi olmaması menajerlik kariyerinde sıkıntı yaşamasına neden olacak. Hiç keşfedilmemiş oyuncuları bulup yıldız yapacağını hep düşünse de bulduğu oyuncuları dizi yada sinema kadrosuna bir türlü dahil edemez. Bu duruma da şansızlık olarka yorumlar.

Menajerimi Ara Çınar
Fatih Artman – Menajerimi Ara Çınar

15/09/2020 Çınar Ego ajans da boş gezen ve bir işi bitiremeyen kişi olarka tanınmaktadır. Özellikle hırslı Feris ve Kıraç’ın başarısının yanında Çınar’ın en ufak hatası kocaman olur. Bu duruma karşı Çınar adeta isyan etmektedir. 

Güçlü kadrosu ve farklı hikayesi ile yayın hayatına başlayacak dizide Menajerlik şirketinde yaşanan olayları dizi halinde anlatılacak.

Menajerimi Arayın Çınar Resmi
Menajerimi Ara Çınar

Son zamanlarda önemli projelerde yer alan ve dizide Çınar karakterine hayat verecek oyucu Behzat Ç. dizisinde Harun karakteri ile hala hafızalarda tazeliğini koruyor.menajerimi ara cinar kimdir resmi

Yeni dizisinde Çınar karakteri ile 2021 yılında yine dikkatleri üzerine çekecek.

Menajerimi Ara Çınar (Bilgileri)

Eylül ayında yayına girmesi beklenen dizide Menajerimi Ara Çınar karakterine hayat verecek oyuncunun gerçek adı Fatih Artman’dır. 1988 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

Menajerimi Arayın Çınar kim Resmi

“Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi” dizisinde Harun rolüyle herkesin gönlüne taht kuran oyuncu, “Behzat Ç. : Seni Kalbime Gömdüm”, “Behzat Ç.: Ankara Yanıyor”, “Bana Masal Anlatma”, Beş Kardeş”, “Ekşi Elmalar”, “Kırık Kalpler Bankası”, “Vatanım Sensin”, “Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü”, “Jet Sosyete”, “Azizler” adlı yapımlarda yer almıştır.

fatih artman resmi

Şu an 32 yaşında olan ve Aslen Ankaralı olan Fatih Artman Menajerimi Ara Çınar karakteri ile yakın zamanda sevenleri ile buluşacak olan yakışıklı oyuncunun hayranları merakla Çınar karakterini bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu