Oyuncu Kadrosu

Menajerimi Ara Dicle Kimdir? Dizileri Hayatı

Menajerimi Ara Dicle Kimdir? Dizileri Hayatı. Menajerimi Ara dizisinin güzeli Dicle hakkında merak edilen tüm detaylar sizlerle!

menajerimi ara dicle kimdir resmi

Menajerimi Ara Dicle; Kıraç’ın kızıdır. Lakin Kıraç bunu saklamıştır. Zengin olmak için İstanbul’a geldiğinde evli olduğunu ve bir kızı olduğunu herkesten saklamıştır. Dicle ise babasının yolunda gidip, Akdeniz Üniversitesinde sinema bölümünü tamamlamıştır. Hayalinde senarist olup harika dizi ve filmlere imza atmak varken hayat şartları ego oyunculuk ajansında menajer yardımcılığı ile sektöre adım atmıştır. 

Menajerimi Ara Dicle
Ahsen Eroğlu – Menajerimi Ara Dicle

(15/09/2020) Dicle hırslı olduğu kadar görünmeyen tarafında hep babanın eksikliğini hissetmiştir. Aynı ajans da Kıraç’ın kızı Beren’i görmesi, Dicle’nin kanayan yarasına adeta tuz basar. Babası Kıraç’in türlü türlü tuzaklarına karşı Dicle ayakta durmayı başaracak.

Star Tv ekranlarında başlayacak olan kadrosunda Canan Ergüder ve Barış Falay gibi usta isimlerin yer aldığı Menajerimi Ara dizisinde Dicle’nin gerçek adı ve hayatı sizlerle!

Menajerimi Ara Dicle Gerçek Adı Dizileri

Ahsen Eroğlu Menajerimi Ara Dicle karakteriyle ekranlarda olacak. En son “Kuzgun” dizisinde Kumru karakterine hayat vermiştir.ahsen eroglu resmi

“Anne” dizisinde canlandırdığı “Duru” karakteri ile hafızalara yer eden güzel oyuncu “İstanbullu Gelin” isimli dizide, Süreyya ve Faruk’un 19 yaşındaki kızı Yaz karakterine hayat vermişti.ahsen eroglu kimdir resmi

1994 yılında Tekirdağ ilimizin Çorlu ilçesinde hayata gözlerini açan güzel oyuncu Akrep burcudur. “Ege Üniversitesi beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu” mezunu olan oyuncu Ahsen, reklam filmleri ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.menajerimi arayin dicle resmi

“Yedigün” reklamında ve “Tadım” kuru yemiş reklamında rol alan oyuncu, daha sonra “Bir Modern Habil Kabil Hikayesi” adlı dizi ile sektöre ilk adımını atmıştır.

Daha sonra ise “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisinde “Melek Hatun” karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Yıldızının parlamasını sağlayan ise “Anne” dizisi olmuştur. Tecrübeli isimler ile dizide rol alan oyuncu, bu dizide Duru karakteri ile hafızalara kazınmıştır.

Yer aldığı bir diğer dizi ise Kanal D ekranlarında yayınlanan “Kızlarım İçin” dizisi olmuştur. Bu dizide “Suna” karakterine hayat vermiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu