Oyuncu Kadrosu

Menajerimi Ara Feris Kimdir? [Gerçek Adı]

Menajerimi Ara Feris karakterine hayat veren oyuncu kim? Daha önce hangi dizide oynadı? Güllerin savaşı Gülfem değil mi bu oyuncu? gibi soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Star Tv ekranlarında sezon başında (Eylül 2020) de başlamasını beklediğimiz de “Call My Agent” isimli diziden uyarlanacak ve menajerlik şirketinde yaşanan olayları konu alacak.menajerimi ara feris kimdir resmi

Oyuncuların yaşamı ve dizi çekimlerinin perde arkası gibi herkesin merak ettiği bir çok konuya ışık tutacak dizinin ülkemize uyarlamasını “Yelda Eroğlu” yapacak. Dizinin yönetmenliğini ise Ali Bilgin üstlendi. Daha önce kendisi “Medcezir” “Ufak Tefek Cinayetler” gibi bir çok önemli projede imzası var.

Menajerimi Ara Feris; yıllarca sektörde tutunabilmek için aile ve evlenme olayını ertelemiştir. Hırslı ve tuttuğunu koparan birisi olan Feris, kendi oyuncularına gelen tüm senaryoyu okumaktadır. sadece kendi oyuncularına değil başka menajerlere gelen senaryoları gizlice çalıp okuduktan sonra elindeki oyunculara uygun rol olup olmadığını değerlendirmektedir.

Menajerimi Ara Feris resmi
Canan Ergüder – Menajerimi Ara Feris

15/09/2020 Ego ajans da yıllarca çalışan Feris için büyük problem kendi koşuşturmasına dayanabilecek yardımcı bulama da son yaşar. Son olarka Dicle ile çalışmaya başlan Feris Dicle’nin çalışkan ve araştırmacı kişiliğini çok sever.

Menajerimi Arayın Feris resmi
Menajerimi Ara Feris

Dizide oyuncuların hikayesi anlatılacak. Birbirinden önemli isimlerin yer aldığı Menajerimi Ara oyuncuları arasında dikkat çeken oyunculardan birisi olan ve zamanında Güllerin Savaşı dizisinde Gülfem Sipahi karakteri ile dikkat çeken oyuncu, Menajerimi Ara Feris karakteri ile şimdiden dikkatleri üzerine çekti.

Menajerimi Ara Feris (Bilgileri)

2020-2021 sezonunda Star TV ekranlarında menajerlik şirketini merkeze alan ve “Call My Agent” isimli diziden uyarlanacak olan Menajerimi Ara Feris karakterine hayat veren güzel oyuncunun gerçek adı Canan Ergüder’dir.

Menajerimi Arayın Feris kim resmi
Menajerimi Ara Feris – Canan Ergüder

Canan Ergüder Kimdir?

15 Temmuz 1977 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan Canan, Üsküdar Amerikan Lisesi mezunudur. Oyunculuk üzerine Amerika da eğitimler alan güzel oyuncu ilk kez ekrana 2007 yılında “Binbir Gece” isimli dizide “Eda” rolüne hayat vermiş ve ilk kez kamera karşısında olmasına rağmen uzun yıllar tiyatro oyunculuğu yaptığı için kameraya ve oyunculuğa hiç yabancılık çekmemiş ve oynadığı Eda rolünü da harika bir şekilde canlandırmıştır.Canan Ergüder (Behzat Ç oyuncu kadrosunda Savcı)

Dikkatleri üzerine daha ilk oynadığı dizi sayesin de yakalayan Canan Ergüder, popüler bir oyuncu olmasını ise 2010 yılında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide Savcı Esra karakterine hayat vermesi ile tanınan bir oyuncu haline gelmiştir. En son 2018 yılında “Kaos” isimli sinema filmin de “Fadime” karakterini canlandırırken izlemiştik.

Şimdi yine dikkat çeken Menajerimi Ara Feris karakteri ile adından sıkça söz ettirecek olan Canan Ergüder’in canlandıracağı karakteri sevenleri merakla bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu