Oyuncu Kadrosu

Menajerimi Ara Kıraç Kimdir?

Menajerimi Ara Kıraç karakterine hayat verecek oyuncu kim? Gerçek adı ne? Daha önce hangi dizide oynadı? Sorularının cevaplarını haberimizin devamında sizler için hazırladık.

menajerimi ara kirac kimdir resmi

Stat TV ekranlarında ay yapım imzalı çok ama çok farklı bir dizi geliyor. Bildiğiniz üzere Ay yapım Çukur, Babil, Kuzgun, Çarpışma gibi son döneme damga vuran yapımları yapan firmadır. Yeni dizisi Star TV ekranlarında sezon başında başlayacak.

Menajerimi arayın Kıraç kim resmi

Normal dizilerin aksine oyuncuların yaşadıklarını mercek altına alan ve bu hali ile dizi haline getirdiği için Türkiye de ilk olma özelliği taşıyor. Oyuncu olduktan sonra her şeyin bitmediğini, asıl savaşın şimdi başladığını gösteren farklı bir konsepti sunacak. Zaman zaman ünlü oyuncular kendi isimleri ile diziye konuk olarak katılacak.

Menajerimi Ara Kıraç; Akdeniz Üniversitesinden mezun olduktan sonra Antalya da tutunamaz. Leyla’yı karnı burnunda bırakıp İstanbul’a kaçar. İstanbul’a geldiğinde zengin Mayda ile evlilik yaptıktan sonra bir anda menajerlik alanında tanınan birisi haline gelir. 

Menajerimi Ara Kıraç resmi
Barış Falay – Menajerimi Ara Kıraç

15/09/2020 Menajerimi Ara dizisi Kıraç arkasında bıraktığı Dicle’ye karşı yapamadığı babalığı bir gün yapmak istese de hayat şartları asla buna imkan vermez. Dicle’yi bir an evvel geldiği yere annesi Leyla’nın yanına göndermek için Dicle’ye türlü türlü oyunlar oynayacak. İlerleyen bölümlerde Dicle babasından bu zaman kadar görmediği babalığı görecek. Yalnız bu o kadar da erken olmayacak. 

Menajerimi Ara Kıraç (Bilgileri)

Star TV yaz sezonunda istediği dizileri proje haline getirse de korona virüs nedeniyle yaz dizilerini bir çoğu askıya alındı. Sezon dizilerinde çıkış yakalamak isteyen Star TV ekibi de dizilere farklı bir bakış açısı getireceği Menajerimi Ara dizi ile sezona başlamak istiyor.

Menajerimi arayın Kıraç Resmi
Menajerimi Ara Kıraç

Menajerimi Ara oyuncuları arasında önemli isimleri kadrosunda barındırmakta. Bu oyuncular arasında en dikkat çekeni de Menajerimiz Arayın Kıraç karakteri oldu. Dizde Kıraç olarak karşımıza çıkacak usta oyuncunun gerçek adı Barış Falay‘dır.

Aliye dizisinde mücahit, Ezel dizisinde Ali Kırgız ve son olarak Medcezir de Selim karakteri ile popüler olan ve adından sıkça söz ettiren Barış Falay, yeni dizisinde yine çok konuşulacak Kıraç karakterine hayat verecek.

Barış Falay Kimdir

1972 yılında Balıkesir, Edremit’te doğan oyuncu, kendisi gibi oyuncu olan Esra Ronabar ile evlidir. Mavi rüzgar falay adında bir evladı olan oyuncu Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.barış falay resmi

“Paramparça”, “Medcezir”, “Al Yazmalım”, “Ezel”, “Aliye”, “Tatlı Hayat”, “Dadı”, “Çiçek Taksi” dizilerinde rol almıştır. “Ya Sonra”, “Şeytanın Pabucu”, “Kirpi” filmlerinde rol alan oyuncu Menajerimi Ara Kıraç karakterine hayat verecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu