Oyuncu Kadrosu

Menajerimi Arayın Kıraç Kimdir?

Menajerimi Arayın Kıraç karakterine hayat verecek oyuncu kim? Gerçek adı ne? Daha önce hangi dizide oynadı? Sorularının cevaplarını haberimizin devamında sizler için hazırladık.

Stat TV ekranlarında ay yapım imzalı çok ama çok farklı bir dizi geliyor. Bildiğiniz üzere Ay yapım Çukur, Babil, Kuzgun, Çarpışma gibi son döneme damga vuran yapımları yapan firmadır. Yeni dizisi Star TV ekranlarında sezon başında başlayacak.

Menajerimi arayın Kıraç kim resmi

Normal dizilerin aksine oyuncuların yaşadıklarını mercek altına alan ve bu hali ile dizi haline getirdiği için Türkiye de ilk olma özelliği taşıyor. Oyuncu olduktan sonra her şeyin bitmediğini, asıl savaşın şimdi başladığını gösteren farklı bir konsepti sunacak. Zaman zaman ünlü oyuncular kendi isimleri ile diziye konuk olarak katılacak.

Menajerimi Arayın Kıraç (Bilgileri)

Star TV yaz sezonunda istediği dizileri proje haline getirse de korona virüs nedeniyle yaz dizilerini bir çoğu askıya alındı. Sezon dizilerinde çıkış yakalamak isteyen Star TV ekibi de dizilere farklı bir bakış açısı getireceği Menajerimi arayın dizi ile sezona başlamak istiyor.

Menajerimi arayın Kıraç Resmi
Menajerimi arayın Kıraç

Menajerimi arayın oyuncuları arasında önemli isimleri kadrosunda barındırmakta. Bu oyuncular arasında en dikkat çekeni de Menajerimiz Arayın Kıraç karakteri oldu. Dizde Kıraç olarak karşımıza çıkacak usta oyuncunun gerçek adı Barış Falay’dır.

Aliye dizisinde mücahit, Ezel dizisinde Ali Kırgız ve son olarak Medcezir de Selim karakteri ile popüler olan ve adından sıkça söz ettiren Barış Falay, yeni dizisinde yine çok konuşulacak Kıraç karakterine hayat verecek.

Barış Falay Kimdir

1972 yılında Balıkesir, Edremit’te doğan oyuncu, kendisi gibi oyuncu olan Esra Ronabar ile evlidir. Mavi rüzgar falay adında bir evladı olan oyuncu Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.barış falay resmi

“Paramparça”, “Medcezir”, “Al Yazmalım”, “Ezel”, “Aliye”, “Tatlı Hayat”, “Dadı”, “Çiçek Taksi” dizilerinde rol almıştır. “Ya Sonra”, “Şeytanın Pabucu”, “Kirpi” filmlerinde rol alan oyuncu Menajerimi Arayın Kıraç karakterine hayat verecektir.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı