Oyuncu Kadrosu

Menajerimi Ara Leyla Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Menajerimi Ara Leyla kimdir, gerçek adı ne, kaç yaşında, daha önce hangi dizide oynamıştı sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Eğlence dünyasının ardında neler yaşanıyor çok hoş bir dille ekranlara getirecek olan, senaryosunu Yelda Eroğlu kaleme aldığı, “Medcezir” ve “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinin yönetmeni olan Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu Menajerimi Ara dizisinde Leyla karakterine bakın hangi oyuncu hayat verecek!

15/09/2020 Menajerimi Ara Leyla; Dicle’nin annesidir. Antalya’da yaşıyor. Yeni kurduğu iş yüzünden kredi çeker. Dicle ise annesi yük olmak istemediği için İstanbul’a hayallerinin peşine gitmiştir. Leyla kendi kızı Dicle’yi yetiştirirken, dünyanın kötü tarafından hiç bahsetmez.

Menajerimi Ara Leyla (Dicle'nin Annesi)
Menajerimi Ara Leyla Dicle’nin Annesi – Pınar Ünsal Resmi

Dicle ise Ego Ajans da karşılaştığı ortam hayatı tanımasında büyük rol oynarken Leyla ise kızının hasretine dayanamayacak. İlerleyen bölümlerde Leyla kızını görmeye İstanbul’a geldiğinde eski eşi Kıraç ile karşı karşıya gelecek.

Menajerimi Ara Leyla Gerçek Adı Hayatı Dizileri

Pınar Ünsal Menajerimi Ara dizisinde Leyla karakterine hayat verecek. 8 Eylül 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı mezunudur.menajerimi arayin leyla resmi

“Parmaklılar Ardında” dizisinde Kevser Kılıçkaya karakteriyle büyük beğeni alan oyuncu, “Al Yazmalım” dizisinde İpek rolüne hayat vermiştir.pinar unsal kimdir resmi

Uzun süredir dizilerde rol almayan oyuncu bu süreçte sinema filmlerinde ve tiyatro oyunlarında rol almıştır.pinar unsal resmi

Başak burcu olan oyuncu, son olarak “Bekar Bekir” adlı sinema filminde rol almıştır. Kocaeli Şehir Tiyatrolarında pek çok tiyatro oyununda rol alan oyuncu, Barış Falay ile “Al Yazmalım” dizisinde birlikte rol almıştı. Menajerimi Ara dizisinde ikili yeniden aynı dizide rol almış olacak.

Menajerimi Ara Leyla Dizileri

  • Parmaklıklar Ardında – 2007
  • Sessiz Gemiler
  • Al Yazmalım

Menajerimi Ara Leyla Filmleri

  • Bekar Bekir – 2017
  • Yurt – 2012

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu