Dizi Haberi

Menajerimi Ara Oyuncuları Netleşti!

Menajerimi Ara Oyuncuları Netleşti! Star Tv ekranlarının yeni dizisi Menajerimi Ara oyuncuları resmi olarak paylaşıldı. İşte merak edilen o kadro!

Ay Yapım imzalı, “Call My Agent” dizisinin uyarlaması olan Menajerimi Ara oyuncu kadrosunda oldukça iddialı isimler yer alıyor.

Menajerimi Ara Oyuncuları Gerçek Hayatları

Yeni sezonda ekranlara gelecek olan Menajerimi Ara dizisi bir menajerlik şirketinde yaşanan olayları ele alıyor.

Eğlence dünyasının ardından neler yaşanıyor çok hoş bir dille ekranlara getirecek olan Menajerimi Ara dizisinin senaryosunu Yelda Eroğlu kaleme alıyor.

“Medcezir” ve “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinin yönetmeni olan Ali Bilgin Menajerimi Ara dizisi yönetmen koltuğunda oturacak olan isim. Dizide rol alacak olan isimler ve gerçek hayatları sizlerle!

Barış Falay (Kıraç)

1972 yılında Balıkesir, Edremit’te doğan oyuncu, kendisi gibi oyuncu olan Esra Ronabar ile evlidir. Mavi rüzgar falay adında bir evladı olan oyuncu Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.barış falay resmi

“Paramparça”, “Medcezir”, “Al Yazmalım”, “Ezel”, “Aliye”, “Tatlı Hayat”, “Dadı”, “Çiçek Taksi” dizilerinde rol almıştır. “Ya Sonra”, “Şeytanın Pabucu”, “Kirpi” filmlerinde rol alan oyuncu Menajerimi Ara dizisinde Kıraç karakterine hayat verecektir.


Canan Ergüder (Feris)

15 Temmuz 1977 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan Canan, Üsküdar Amerikan Lisesi mezunudur. Oyunculuk üzerine Amerika da eğitimler alan güzel oyuncu ilk kez ekrana 2007 yılında “Binbir Gece” isimli dizide “Eda” rolüne hayat vermiş ve ilk kez kamera karşısında olmasına rağmen uzun yıllar tiyatro oyunculuğu yaptığı için kameraya ve oyunculuğa hiç yabancılık çekmemiş ve oynadığı Eda rolünü da harika bir şekilde canlandırmıştır.Canan Ergüder (Behzat Ç oyuncu kadrosunda Savcı)

Dikkatleri üzerine daha ilk oynadığı dizi sayesin de yakalayan Canan Ergüder, popüler bir oyuncu olmasını ise 2010 yılında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide Savcı Esra karakterine hayat vermesi ile tanınan bir oyuncu haline gelmiştir. En son 2018 yılında “Kaos” isimli sinema filmin de “Fadime” karakterini canlandırırken izlemiştik.


Fatih Artman (Çınar)

1988 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.fatih artman resmi

“Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi” dizisinde Harun rolüyle herkesin gönlüne taht kuran oyuncu, “Behzat Ç. : Seni Kalbime Gömdüm”, “Behzat Ç.: Ankara Yanıyor”, “Bana Masal Anlatma”, Beş Kardeş”, “Ekşi Elmalar”, “Kırık Kalpler Bankası”, “Vatanım Sensin”, “Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü”, “Jet Sosyete”, “Azizler” adlı yapımlarda yer almıştır.


Ahsen Eroğlu (Dicle)

En son “Kuzgun” dizisinde Kumru karakterine hayat vermiştir. “Anne” dizisinde canlandırdığı “Duru” karakteri ile hafızalara yer eden güzel oyuncu İstanbullu Gelin isimli dizide, Süreyya ve Faruk’un 19 yaşındaki kızı Yaz karakterine hayat vermişti.

1994 yılında Tekirdağ ilimizin Çorlu ilçesinde hayata gözlerini açan güzel oyuncu Akrep burcudur. “Ege Üniversitesi beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu” mezunu olan oyuncu Ahsen, reklam filmleri ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.Kuzgun Kumru (Ahsen Eroğlu) Resim 1“Yedigün” reklamında ve “Tadım” kuru yemiş reklamında rol alan oyuncu, daha sonra “Bir Modern Habil Kabil Hikayesi” adlı dizi ile sektöre ilk adımını atmıştır.

Daha sonra ise “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisinde “Melek Hatun” karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Yıldızının parlamasını sağlayan ise “Anne” dizisi olmuştur. Tecrübeli isimler ile dizide rol alan oyuncu, bu dizide Duru karakteri ile hafızalara kazınmıştır.

Yer aldığı bir diğer dizi ise Kanal D ekranlarında yayınlanan “Kızlarım İçin” dizisi olmuştur. Bu dizide “Suna” karakterine hayat vermiştir. 


Deniz Can Aktaş (Barış)

14 Eylül 1992 yılında İzmir ilimiz de hayat gözlerini açmıştır.  Son olarak “Aşk Ağlatır” dizisinde başrolde yer almış ve Yusuf karakterine hayat vermiş olan oyuncu, “Avlu” dizisinde Kudret’in oğlu olarak ekranlara gelmiştir. Yer aldığı bir diğer proje ise “Nerdesin Birader” isimli dizidir. Bu dizide “Ali” karakterini canlandırmıştır.deniz can aktas resmi

Konservatuvar mezunu olan oyuncu, 2014 senesinde yapılan “Best Model of Turkey” yarışmasında birinci olması ile birden bire hayatı değişmiştir. İlk zamanlar model olarak başlasa da kısa süre içerisinde dizi sektörüne geçmiştir. 

İlk defa kamera karşısına “Tatlı Küçük Yalancılar” isimli dizi ile geçen oyuncu, ilk deneyimi olmasına rağmen eleştirmenlerden tam not almayı başarmıştır. 

Yakışıklı oyuncu daha sonra, Star TV ekranlarından yayınlanmış olan baş rollerinde Birce Akalay’ın olduğu “Hayat Bazen Tatlıdır” adlı dizide “Burak” karakteri olarak karşımıza çıkması ile hem ülke çapında tanınan bir oyuncu olmuş hem de oyunculuk anlamında kendisini kanıtlamıştır.


Ayşenil Şamlıoğlu (Peride)

1956 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu İstanbul Üniversitesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Fakültesindeki eğitimini yarıda bırakıp Almanya’ya gitti ve orada dil eğitimi aldı.aysenil samlioglu resmi

Döndüğünde ODTÜ Mimarlık Fakültesi’nde eğitim almaya başladı ancak bu eğitimini de yarıda bırakıp Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

“Ferhunde Hanımlar” ve “Bizim Evin Halleri” dizileriyle hafızalara yer etmiştir. Son olarak “Hizmetçiler” dizisinde rol alan oyuncu, “Jet Sosyete”, “Tatlı İntikam”, “Kocamın Ailesi” , “Medcezir”, “Galip derviş”, “Aldırma Gönül”, “Kötü Yol”, “Yol Arkadaşım”, “Fikrimin İnce Gülü”, “Kabuslar Evi”, “Doktorlar”, “Avrupa Yakası” gibi pek çok yapımda rol almıştır.


Semi Sırtıkkızıl (Emrah)

1996 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. İstanbul Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro bölümü mezunudur.

Semi Sırtıkkızıl Kimdir resmi
Semi Sırtıkkızıl Kimdir resmi

İlk defa kamera karşısına 2015 yılında Anakar ve Anneler dizisi ile sektmöre adım atmıştır. En son ise 2017 yılında Kadın dizisinde bölüm oyuncusu olarak yer alan yakışıklı oyuncu yeni sezonda Star TV ekranlarında yer alacak.


Gamze Karaduman (Gülin)

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. gamze karaduman resmi

“Avrupa Yakası”, “Bıçak Sırtı”, “Merhaba Hayat” gibi dizilerde rol almış olan Gamze Karaduman, “Aramızda Kalsın” dizisinde arife ile hafızalara kazınmıştır.  Son olarak “Hizmetçiler” dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Gamze Karaduman, 2017 yılında “İlk Öpücük” adlı sinema filminde rol almıştır.


Yaprak Medine (Beren)

1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yaprak Medine, daha önce herhangi bir dizide rol almamıştır. Asıl mesleği hemşirelik olan oyuncu modellik yapmaktadır. RA Talent Management’a bağlı olarak çalışmaktadır. yaprak medine resmi

Gökcan Sanılman’ın “Aramızda” adlı şarkısının klibinde rol alan Yaprak Medine Menajerimi Ara Beren rolüyle ekranlarda olacak. Oyuncu 2018 yılında “Gazapizm: Ölüler Dirilerden Çalacak” adlı sinema filminde rol almıştır.


Nazlı Senem Ünal (Jülide)

22 Mayıs 1991 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimini tamamlayan Nazlı Senem Ünal, “Üzgünüm Leyla” dizisiyle sektöre merhaba demiştir.

“Turkcell Superonline”, “Tat Ketçap”, “Vakıfbank Kofti Kahramanlar”, “Lenova” reklam filmleriyle kariyerine devam eden oyuncu “Çok Güzel Hareketler 2” ekibinde yer almıştır.nazli senem unal kim resmi

“Aykut Enişte” sinema filminde bir sekretere hayat veren Nazlı Senem Ünal, “Organize İşler: Sazan Sarmalı” filminde Cetvel karakterine hayat vermiştir.


Bedir Bedir (Bekir)

1982 yılında Bursa’nın İznik ilçesinde dünyaya gelmiştir. Bedir Bedir, Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Zoom Arts Oyunculuk Atölyesinde temel oyunculuk eğitmenliği yapmaktadır. Blacklistt oyunculuk ajansına kayıtlıdır.menajerimi ara bekir kimdir resmi

Hem Karadeniz hem ege hem de doğu şivesini taklit edebilen ve bu konuda oldukça yetenekli olan Bedir Bedir ilk dizi deneyimi “Yakın Dünya” olurken ilk sinema deneyimi ise “Yalnızlar Kulübü” filmi ile sektöre adım atmıştır.

Son olarak Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Şahin Tepesi” dizisinde rol alan Bedir Bedir Menajerimi Ara Bekir rolüyle ekranlarda olacak.


Pınar Ünsal (Leyla)

8 Eylül 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı mezunudur.pinar unsal resmi

“Parmaklılar Ardında” dizisinde Kevser Kılıçkaya karakteriyle büyük beğeni alan oyuncu, “Al Yazmalım” dizisinde İpek rolüne hayat vermiştir. Uzun süredir dizilerde rol almayan oyuncu bu süreçte sinema filmlerinde ve tiyatro oyunlarında rol almıştır. Başak burcu olan oyuncu, son olarak “Bekar Bekir” adlı sinema filminde rol almıştır.


Aslı Mavitan (Mayda)

22 Kasım 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen, Yeditepe Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü mezunu olan oyuncu TV 8 ekranlarında spikerlik yapmıştır.asli mavitan kimdir resmi

Bu alanda ödül de alan oyuncu, 2014 yılında “Aslı” programının sunucusu olarak ekranlara geldi.  “Gülperi” dizisinde Ayşegül rolüne hayat vermiş olan oyuncu, Menajerimi Ara Mayda rolüyle yeniden ekranlarda olacak.


Buse Sinem İren (Meral)

“Çocuklar Duymasın” dizisinde Simay rolüyle hafızalara yer etmiştir. Standup gösterileriyle adından söz ettiren Buse Sinem İren, 1991 yılında Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzon’un Çaykara ilçesinden olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü mezunudur.buse sinem iren resmi

Sosyal medyada kanalı bulunan oyuncu, gösterilerini de kanalında sevenleriyle paylaşmaktadır. 2015 yılında “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasına katılmış olan oyuncunun ilk rol aldığı dizi “Çocuklar Duymasın” dizisi olmuştur. Dizide Simay rolüyle seyirciden tam not alan genç oyuncu, Menajerimi Ara Meral karakterine hayat verecektir.


Duygu Şen (Ece)

Mayıs 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Duygu Şen, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur.

“Pars Kiraz Operasyonu” adlı filmde Beril rolüyle dikkat çeken oyuncu “Hayat Bilgisi” dizinde Duygu karakteriyle hafızalara kazınmıştır.duygu sen resmi

Duygu Şen “Kanıt Ateş Üstünde” adlı dizide Bilge rolüne hayat vermiştir. Güzel oyuncu, yeni sezonda Ay Yapım imzalı Menajerimi Ara Ece karakterine hayat verecektir.


İdeal Beran Kotan (Aydın)

ideal beran kotan resmi

Başarılı oyuncu son olarak “Çarpışma” dizisinde rol almıştır.

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler bu şekilde. Umarım aradığınız her şeyi bulmuşsunuzdur :)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu