Oyuncu Kadrosu

Menajerimi Ara Peride Kimdir? [Gerçek Adı]

Menajerimi Ara Peride kim? Gerçek Adı Ne? Daha önce nerelerde oynadı? Menajerimi Ara dizisi Peride karakterine hayat veren usta oyuncu kaç yaşında? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Eylül 2020 de Star TV ekranlarında olmasını beklediğimiz Star Tv Menajerimi Ara oyuncu kadrosu şimdiden konuşulmaya başladı. Gerek dizinin hikayesi gerekse oyuncuların popüler olmasından dolayı dizi de şimdiden dikkatleri üzerine çekiyor.

Menajerimi Arayın Peride Resmi
Menajerimi Ara Peride

En son 2020 yılında Hizmetçiler isimli dizide rol alan usta oyuncu Menajerimiz arayın Peride ismi ile rol alacak. Bir çok kişi Menajerimi Ara Feride olarak zannetse de Feride değil Peride olduğunun altını çizmek gerek.

Menajerimi Ara Peride (Bilgileri)

Hem oyuncu hem yönetmen hem de uzun yıllar tiyatro sahnelerine emek vermiştir.menajerimi ara peride kimdir resmi

Menajerimi Ara dizisi Peride karakterine hayat verecek usta oyuncunun gerçek adı Ayşenil Şamlıoğlu’dur.

Menajerimi Arayın Peride kim Resmi
Ayşenil Şamlıoğlu – (Menajerimi Ara Peride)

Ayşenil Şamlıoğlu Kimdir?

1956 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu İstanbul Üniversitesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Fakültesindeki eğitimini yarıda bırakıp Almanya’ya gitti ve orada dil eğitimi aldı.aysenil samlioglu resmi

Döndüğünde ODTÜ Mimarlık Fakültesi’nde eğitim almaya başladı ancak bu eğitimini de yarıda bırakıp Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

“Ferhunde Hanımlar” ve “Bizim Evin Halleri” dizileriyle hafızalara yer etmiştir. Son olarak “Hizmetçiler” dizisinde rol alan oyuncu, “Jet Sosyete”, “Tatlı İntikam”, “Kocamın Ailesi” , “Medcezir”, “Galip derviş”, “Aldırma Gönül”, “Kötü Yol”, “Yol Arkadaşım”, “Fikrimin İnce Gülü”, “Kabuslar Evi”, “Doktorlar”, “Avrupa Yakası” gibi pek çok yapımda rol almıştır.

Şimdi çok farklı bir konsept ile Menajerimi Ara Peride karakteri ile karşımıza olacak. Usta oyuncuya başarılar dileriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu