Meryem

Meryem 1 Kasım Çarşamba Özeti 14. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin fenomen dizisi Meryem her bölümüyle seyirciden tam not aldı. Meryem’in 1 Kasımda yayınlanacak olan bölümünün özeti ve fragmanı haberimizin devamı…

Meryem 14. Bölüm Özeti

Meryem hayattaki herkese küsmüş olsa da can arkadaşı Selma’nın bulunması için canını dişine takmış, Selma’yı ilk defa mutlu görünce yaşadıklarını söylememiştir. Meryem sakladığı tüm gerçekler gibi bunu da saklamaya karar verir. Yurdal ise evine giren kim diye araştırmaya devam eder. Berk’i öğrenmesi an meselesidir. Derin de gerçekleri öğrenmiş ve Berk’in alnına silahı dayamıştır. Derin de gerçekleri öğrenecektir. Savaş’ın ise başı beladadır. Zira Selma’nın eşi hapise girmeme karşılığında Savaş’ı öldürecektir. Meryem ise tüm gerçekleri Savaş’a söyleyecektir.

meryem 1 kasım resmi 5

Geçtiğimiz bölümde Meryem Savaş’ın, Gülümser’in ve Güçlü’nün kendilerine bunca zaman yalan söylemiş olması gerçeği ile yıkılmıştı. Savaş ise herkesin hayatından çıkacağını söylemişti. Meryem’in arkadaşı ise eşi tarafından kaçırılmış olunca Meryem onu bulamaz ve Burcu’ya haber verir. Berk ise Yurdal’ların dışarda olduğu zaman eve girmeyi başarmıştı. Yurdal ve Tülin eve dönünce işler karışsa da Naz Berk’i kurtarır. Nazsa Berk’e kızar.

meryem 1 kasım resmi 2

Yurdal daha sonra eve birinin girmesinden şüphesini dile getirse de Tülin durumu toparlar. Oktay ise Meryem’e sürekli Savaş’tan uzak durmasını söyler. Savaş ise Meryem’e arkadaşına yardım eder. Önce arkadaşının oğlu Ali’yi bulur. Ancak tam Meryem’in arkadaşını kaçıran eşini bulmuşken yaralanır. Adam oğlu ali’yi de alır, kaçar. Çünkü Oktay önceden adamı aramış ve polisin geleceğini söylemiştir. Adam o yüzden planlıdır ve kaçmayı başarır. Kamyonetle kaçarken arkadaki Selma’yı da görürler.

meryem 1 kasım resmi 3

Savaş adamların haberleri olduğunu ve hazırlandıklarını söyler. Selma ise akıllıca davranıp onu bulmak için çabalayanlara yardımcı olmayı başarır. Oktay ise Savaş’ın Meryem’le olduğu konusunda Yurdal’ı uyaran mesaj atınca Savaş’ı Yurdal arar ve sonunda senin yüzünden hapse gireceğim, Derinle barış der. Savaşsa o kadının elinde ne var da korkuyordun der. Savaş telefonu kapatır.

meryem 1 kasım resmi 4

Berk ise Derin’den resimler satın alma bahanesiyle Londra’dan gelmiş bir hayranı olarak Derin’le görüşür, ondan laf da almaya çalışır. Yurdal ise Derin’in gidip annesinin düğünün iptali hakkında ne söylediğini sorgular. Derinse sert çıkar ve Savaş’ın özrünü beklediğini söyler. “Bir bilmece. İki şirket bir cinayet. Amcana sor. Yurdal’a sor. Kim Söyleyecek.” yazan bir fotoğrafı bulan Derin bu ne diye sorunca Yurdal kızar ve çıkar. Hemen Tekin’i arar ve Derin’in telefonunu açmamasını söyler. Bu sırada Meryem, Savaş, Burcu ve Güçlü ipuçları sayesinde Selma’ya ulaşır ancak Selma’nın eşi Meryem’i rehin alır. Savaş Meryem’i kurtarır kendi de bıçaklanacakken onu Güçlü kurtarır. Herkes mutlu olsa da Meryem üzgündür ama Selma’nın mutluluğunu görüp susar. Gülümser de durumu öğrenince telefonda ağlar. 

Meryem 14. Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu