Meryem 10. Bölüm 4 Ekim Fragmanı ve Tüyoları (Meryem 10. Episode Fragment And Tips)

Kalan d ekranlarında yayına girdiği günden itibaren her anı nefeslerimizi tutarak izlediğimiz Meryem adlı dizi 27 Eylül günü yayınlan 9 . Bölümde Komiser Burcu Savaş’ın eşinin davası ile alakalı bir kol düğmesi bulur. Komiser Burcu Delil evraklarını incelerken kol düğmesinin delil dosyasında adı olmadığını görünce işin peşini bırakmaz.

Meryem 10. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

Bu sırada Savcının emniyetteki adamı da komiser Burcu’nun elindeki kol düğmesini görür ve merakla hangi dosyaya ait olduğunu sorsa da Burcu akıllı polistir. hiç bir açık vermez ama Savcının emniyetteki adamı olaya erken uyanır. Konudan savcıyı da haberdar eder. Burcu bulduğu kol düğmesini güçlü ile beraber satıldığı yerin adresini bulur ve beraber girerler. İş yeri sahibi kol düğmelerin sahibi Komiser Burcu’ya vermek istemez. Savcı izni ister. Güçlü ise varlıklı bir ailenin evladı olduğu için iş yeri sahibi ilk aşamada kabul edip arşiv dokümanları çıkarmak için izin ister. Bu sırada Savcının emniyetteki adamı Kol düğmeleri saatin iş yerini Savcının emriyle aradığını ve müşteri dokümanlarını vermemeleri gerektiğini aksi taktirde başının yanacağını söyler. 

Bu gün yayınlanan bölümde Burcu komiseri yaralayan kişinin arkasından Güçlü gider ve yaralayanı yakalar ama savcının adamı silahla güçlüyü vurur. Güçlü bir hamle yapıp karanlıkta yüzünü göremediği kişinin bacağına demir saplar. Güçlüyü ve Burcu’yu hemen hastaneye kaldırılır gerekli tedavileri yapılır. Tabi olaya Savcı Oktay el atıp delilleri karartır Emniyetteki adamı ile birlikte. Olaya bir de paralı kaplama da bulan savcı ve adamı hiç bir açık bırakmazlar. Burcu komiser, Güçlü ve Savaş bu kişinin kaplama olduğu konusunda hem fikirler ancak ellerinde başkaca bir delil bulamaz. Ertan Savcı Oktay’ın tüm açıklarını emniyette kapatmaya devam ediyor.

Meryem 10. Bölüm 4 Ekim de yayınlanacak Bölümde Meryem’in babası iyiye gittiği için her şeyden haberi olduğu için konuşması Savcı Oktay’ın sonu olur. Ne yapıp edip Meryem’in babasını susturacak. Derin kirli planlar peşinde. Savaş Meryem’i sevdiğini hissettiği için Meryem Kendisi için çok büyük tehdit. Savaş ise Meryem’e güzel bir Sürprizi var. Yurdal Sargun ile oğlu Savaş’ın arası açılmaya ve gerginleşmeye devam edecek.  Komiser Burcu ise iş arkadaşı Savcının adamı Ertan’ı takip edecek ve bir çok bilgi edinecek. Bu bilgiler Burcu komiserin hayatını tehlikeye atacak. Savaş ise gerçeği öğrenemeyecek.

Meryem 10. Bölüm Fragmanı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın