Meryem

Meryem 11 Ekim Çarşamba 11. Bölüm Fragmanı Ve Özeti

Meryem 11 Ekim 11. bölüm Özeti Yazının en altındadır. Yurdal Sargun Savcı Oktay’dan kurtulmak için Savcı Oktay’la Hemşire Meral’in bağlantısını çözüp Meral’in bildiklerini öğrenmeye çalışacak.

Yönetmen koltuğunda Barış Erçetin’in oturduğu, senaristliğini Emre Özdür ve Başar Başarır’ın yaptığı dizi Meryem, seyirciyi her çarşamba ekranlara kilitlemekte. Saat 20:00’da Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan; Kenan Acar, Serenay Aktaş, Açelya Topaloğlu, Bestemsu Özdemir’in rol aldığı  Meryem’in başrol oyuncu kadrosunda ise Furkan Andıç, Ayça Ayçin Turan ve Cemal Toktaş var. Yaz sezonunda seyirciden tam not alarak reytinglerde rekora koşan dizi  her bölümde fırtınalar estiriyor. Meryem’in 11 Ekim’de yayınlanacak olan 11. Bölümünde yine olaylar bitmek bilmiyor. İşte ayrıntılar… 

Meryem 11 Ekim 11. Bölüm Özeti

Meryem’in 11. Bölümünde neler olacağını anlayabilmek için geçtiğimiz bölümü kısaca hatırlayalım. Oktay Meryem’in babası Arif Bey’i yattığı Kliniğe gidip kazan dairesinin olduğu yeri ateşe verir Meryem de hastaneye gelmiştir hasta bakıcı Savcı Oktay’ın verdiği talimatlara uyup Meryem’in babasını terapi havuzunda kilitli bırakır. Savcı Oktay arka kapıdan girip havuza iter zaten felç olan Meryem’in babası Arif Bey suda hareket edemeyip boğulmuştur Meryem babasının ölümünden kendisini sorumlu tutar çünkü hasta bakıcı terapi havuzuna girdiğinde kendisi de yanındadır babası Arif Bey yarım yamalak da olsa gitmemesini söylese de hastanede yangın olduğu için tekerlekli sandalye bulmak için yanından ayrılmıştır.

 

meryem 11 ekim resmi

Bu sırada hasta bakıcı kapıyı kilitleyip uzaklaşmıştır Meryem babasının öldüğünü inanamaz ve şoka girer. Burcu Komiser ise Ertan’dan şüphelenir ve Güçlüye kendisini silahla vuran kişiyi tekrar tarif etmesini ister ama Güçlü yeni bir şey ortaya koyamaz Meryem’in babası Arif Akça ölmüş Savcı Oktay işi başarmıştır hasta bakıcı yaptığı iş karşılığında sadece Oktay’dan parasını çıtır çıtır almıştır Bu sırada Arif Akça uzun bir süre sonra ilk defa hemşire Meral’a konuşmuş ve çok önemli şeyler söylemiştir. Klinik sahibi Haldun Bey hemşireye öğrendiği bilgiyi kimseye söylememesini ve bir miktar para verip ücretli izine ayrılmasını söyler. Olayın cinayet olduğunu ispatlamak oldukça zordur, güvenlik kameraları kaydı silinmiş geriye tek bir delil kalmamıştır.

 

meryem 11 ekim resmi10

Savaş ve Burcu komiser hemşire Meral’in peşine düşer Savcı Oktay ise tam bir acemi katil psikolojisi yaşamaktadır Savcı Oktay’ın babası yıllar evvel beş kuruşsuz kaldığı için Oktay parasız işsiz güçsüz kalmaktan ve cezaevine girme korkusu kendisine her şeyi yaptırabilecek bir psikoloji içerisindedir. Arif Beyin otopsi raporunda omuzunda bir morluğu olduğu yazılıdır ancak Meryem’in avukatı Belis bu konuyu Halim Bey’e sormuş Halim Bey de kendi çapında normal olduğunu söyleyip yetiştirmiştir ama bu yazı Savaşın dikkatini çekmiştir ve belizi bu konuda ikaz etmiştir. Beliz ise Savcı Oktay en ağır şekilde cezalandırmak ister O yüzden Arif Akça’nın ölümüne daha derinden araştırmak niyetindedir. Klinik sahibi Haldun Bey ise avukatın sorduğu sorulardan korkup Yurdal beyin yanında soluğu alır Yurdal Bey’den Avukat beliz’in daha fazla olayı beklememesi konusunda savcı Oktay’dan ricacı olmasını ister.

meryem 11 ekim resmi9

 

Yurdal Bey Haldun’un yanında Savcıyı arayıp konuyu söyler. Bu arada Burcu komiser Ertan dan aldığı kan örneğini adli tıptaki arkadaşı Mithata vermiştir. Mithat Burcu Komiser arayıp verdi kan örneğinde kan zehirlenmesi olduğunu söyler bunun üzerine Burcu Komiser Ertan’ın yakın arkadaşlarını arayıp merdiven altı herhangi bir yerde tedavi olup olmadığını çaktırmadan öğrenmesini söyler. Ertan’ın arkadaşı Burcu Komiseri arayıp bir adres verir ve burada Ertan’ın tedavi olduğunu söyler. Güçlü ise Burcu komiserin gittiği adresi takip eder. Komiser kaçmakta olan doktoru Güçlü’nün yardımı ile yakalar. Burcu Komiser kıskıvrak yakalar, doktoru konuşturamaz ama doktorun merdiven altı kliniği önünde iki sokağın Mobese kameralarını incelediğinde Ertan’ın bir kliniğe girdiğini görür.Bu sırada güçlü Burcu komiserin odasına girip Meryem’in kaybolduğunu söylemek isterken Ertan’ın Kamera kaydını görür. 

meryem 11 ekim resmi2

 

Meryem 11 Ekim 11. bölümde Yurdal Sargun Savcı Oktay’dan kurtulmak için Savcı Oktay’la Hemşire Meral’in bağlantısını çözüp Meral’in bildiklerini öğrenmeye çalışacak. Savcı Oktay ise eski sevgilisi Beliz’in Meryem’in babasının ölümünü araştırması Oktay’ı tedirgin ettiği için Savcı Oktay’ın yeni hedefi Beliz’dir. Beliz eğer Savcı Oktay’ın dediklerini yapmazsa Oktay’ın öldürdüğü kişilerin arasına girmemesi an meselesidir. Derin ise Savaş’ı kazanmak için hala Savcı Oktay’a çalışmaya devam eder. Hemşire Meral babasının son sözlerini eline vermiştir. Babası son sözlerinde Oktay’ın katil olduğunu yazmamış Yurdal’ın yazdırdığı saklamaya devam ettiği sırrı gene saklamanın en doğru olduğunu yazmıştır. 

Meryem 11 Ekim 11. Bölüm Fragmanı

 

Meryem 11 Ekim 11. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu