Meryem 13 Aralık Özeti 20. Bölüm Fragmanı #Savaş Affedecek Mi?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem harika bölümlerle ekranlara gelmeye devam ediyor. Meryem geçtiğimiz bölümde sonunda beklenen gerçekleri Savaş’a söyledi. Peki şimdi ne olacak? Meryem 13 Aralık özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

Meryem 20. Bölüm Özeti

Meryem 13 Aralıkta; Meryem önce Oktayi vurmayı deneyecek ancak bunu yapamayınca intihara kalkışacak ancak onu Burcu ve Güçlü ikna edecek. Oktay tüm gerçeklerin ortaya çıkması ile iyice köşeye sıkışmıştır. Savaş ise Meryemi affedecektir ama zor bur durumdur yaşadıkları. Yurdal ise Berkin peşine düşmüştür. Beliz ise Oktayın yerini başsavcıya söyleyince Oktay bir kez daha belaya girer. 

 

Geçtiğimiz bölümde ise Savaş, Oktay’ı bir güzel dövmüştür. Ardından arabada onu yaka paça götürüp bir inşaattan atacakken Meryem yetişir. Meryem bizim için deyince Savaş, Oktay’ı öldürmez. Polisler gelir ve Savaş’ı emniyete götüreceklerdir. Ancak Oktay emniyete değil Savaş’ı öldürmeye götürünce Meryem’in etkisiyle Baş Savcı olay yerine baskın yapar. Savaş da Oktay da ifade için emniyete geçer. Baş Savcının söyledikleri Oktay’ı eritse de yine dik durmaya çalışır. Meryem ise olanları anlatmak için gider. Güçlü gerçekleri öğrenmiştir. Meryem ise Savaş’a söylemek ister. 

Başsavcı ile konuşan Meryem, Oktay’ın babasının ölümüne neden olduğundan habersizdir. Başsavcı umarım bu susman birilerinin ölmesine neden olmamıştır deyince Meryem’in kafasında soru işaretleri oluşur. Oktay ise kaçmayı başarır ve Beliz’den yardım ister ancak Beliz yardım etmez. Oktay kendi başına kurtulmayı başarır. Soluğu Yurdal’ın yanında alır ve kaçmak için para ister. Berk ise tuzağa düşer ve evinde ölüm kalım savaşı vermektedir. Meryem haftalardır beklediğimiz itirafı Savaş’a yapar.

Meryem itirafta bulunmadan ise Savaş, Meryem’e olan hislerini açar. Ancak Meryem itiraf edince affetmeyeceğini söyleyip çılgına döner. Naz ise Berkin evine gelip her seyden habersiz Berkin odasına girer ve Berkin gerçek yüzünü görür. Berk ise uyanınca Naz’ı hırsız zanneder ve kafasına süs eşyasını vurup Naz’ı bayıltır. Yurdal ise Oktaydan aldığı bilgi doğrultusunda Berkin evine girer. Berk ise apar topar Naz’ı da alıp kaçar.   

Meryem ise sonunda babasının ölümünden Oktayın sorumlu olduğunu öğrenir ve babasının ölümüne neden olan adamı koruduğu için yıkılır. Eline silahı alır ve Oktayı bulur. Oktayi vurması an meselesidir.

Meryem 13 Aralık Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın