Meryem

Meryem 15 Kasım Özeti 16. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin sevilen dizisi Meryem hız kesmeden heyecanlı bölümlere devam etmekte. Meryem’in 15 Kasım’da yayınlanacak olan 16. bölümünde neler yaşanacak, 15. bölüm fragmanı ile haberimizin devamında…

Meryem 15 Kasım Özeti

Meryem’in iyilik dolu yüreği Gülümser anne için kurtuluş olmuştur. Gülümser Anneye nakil konusunda uyan Meryem’in karaciğeri Gülümser anneye deva olmuştur. Durumu kritikleşen Gülümser Anne problemin birini atlatsa da kanama dolayısıyla durumu kritikleşmiştir. Ardından girdiği ameliyatta Gülümser anne vefat etmiştir. Annesinin durumunun sorumlusu olan Mahmut’un peşine düşen Güçlü onu bulur ama tek bulan o değildir. Burcu’yu dinleyen Güçlü silahla ateş edip Mahmut’u vurur. Burcu kendi elleriyle sevdiğini kelepçeleyip polis merkezine götürür. Oktay eline geçen bu fırsatı da değerlendirip Güçlü’nün aleyhine davranmaya devam eder. Olayların çıkış noktası olan geçtiğimiz bölümde yaşananlar ise haberimizin devamında…

meryem 16. bölüm resmi 1

Selma’nın kocası Mahmut Gülümser anneyi vurmuştur. Son kurşun sıktığını da onu Güçlü durdurmuştur. Mahmut bu defa silahı almak üzere yanına gelen Meryem’i rehin almıştır ancak polisler Mahmut’u omzundan yaralamıştır, Meryem ise kurtulmuştur. Gülümser anne hastanede ölüm kalım savaşı vermektedir. Bu sırada Burcu da Mahmut’un peşine düşer ancak bulamaz. Savcı Mahmut’un yanına gider. Mahmut beni sakla der ve doktor ister .Savcı ise dışarı çıkıp Ertanla konuşur ve onu öldürme kararı alır. Mahmut’u öldürme niyetiyle içeri girdiğinde Mahmut çoktan kaçmıştır. Savcı ne yapacağını şaşırmış durumdadır çünkü kendisi ile ilgili her şeyi bilen Mahmut elinden kaçmıştır. Bir taraftan Burcu diğer taraftan Oktay harıl harıl Mahmut’u aramaya koyulur.

meryem 16. bölüm resmi 2

Derin ise Oktay’ı arar ve Savaşı öldürmek istediğini ve bunun başına iş açacağını söyler. Oktar kendini savunmak istese de Derin telefonu kapatır. Hastanede Meryem ve Savaş Gülümser anne için ellerinden geleni yapar; yeri gelir kan verir geri gelir karaciğer nakli için seve seve doner olacaklarını söylerler. Yurdal ise hastaneye gelince oğlu Savaşın bu tavırlarına sinir olduğunu açık açık belli eder. Derin de soluğu hastanede alır. Oktay Derin ile konuşur ve Savaşın başına gelenlerin sebebinin Meryem olduğu konusunda Derini püskürtür. Meryem onları görünce şok olur ardından güçlü de görür. Güçlü Oktay’a saldırır, Savaş ise defol git buradan der.

meryem 16. bölüm resmi 3

Mahmut ise bu arada bir eczaneye girer ve kurşunu çıkartmaların ister. Burcu eczaneye ulaşır Ertan da oradadır. Ertan Mahmut’u kaçırır ancak Mahmut Ertan’ın elinden kurtulmayı başarır. Berk Naz’ı görmek için hastaneye gelince babası Yurdal onları birbirine sarılırken görür ancak Berkin yüzünü görmemiştir kızı Nazlı karşısında alan Yurdal o kimdi diye sorgular. Mahmut tarafından yaralanan Ertan ikiyüzlülük yaparak Burcu’yu kandırmayı başarır ve Gülümse anne için ne kadar fedakarlık yaptığını görmesini ister.

meryem 16. bölüm resmi 4

Ertan kendini acındırarak Burcu ya hastaneye yanımda gel dese de Burcu seni yaralayanı bulmadan hiçbir yere gitmem der. Bu sırada Gülümser Annenin durumu kritikleşir. Meryem ise Gülümser anneye nakil için ameliyata girerken güneşli kolyesini Savaş’a emanet eder. Berk bu arada Oktay’ı çağırırken Gülümser anne vefat eder. Güçlü  eline silahı alır ve Mahmut’u öldürmek üzeredir. Herkes yetişir ona. Burcu Güçlü benim için yapma der ama Güçlü sinirle ateş eder. 

Meryem 16. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu