Meryem

Meryem 20 Eylül Çarşamba 8.Bölüm Özeti

Meryem dizisinin 20 Eylül Çarşamba günü ekrana gelecek olan 8. bölümde neler olacağını kısa bir özeti ile karşınızdayız.

Kırgın Çiçekler, Bodrum Masalı gibi sevilen dizilerin yapımcılığını üstlenen TMC Film Yapım’ın yeni dizisi Meryem, yedinci bölümüyle yine reytinglerde rekora koştu. Kanal D ekranlarında yaz sezonunda izleyiciyle buluşan hem konusuyla hem de güçlü oyuncu kadrosuyla hakkında çok konuşulan dizisi Meryem her hafta Çarşamba günü saat 20:00’da izleyici ile buluşmakta.

Meryem 20 Eylül 8. Bölümde Neler Olacak?

Meryem dizisi her çarşamba olduğu gibi saat 20:00’da Kanal D ekranlarındaydı. 7.Bölümünde yaşananlara bir bakacak olursak şok gelişmelerin olduğunu göreceğiz.

Yurdal Sargun’un tutukluluk halinin ortadan kaldırılmasıyla olaylar kördüğüme dönmeye devam etti. Meryem ise Turan’ın içeriye girmesi konusunda Oktay ile ciddi bir konuşma yaptı.

meryem 7.bölüm resmi

Olayların tüm sorumlusu olarak gördüğü, sevgisi uğruna ceza evine girmeyi bile göze aldığı Oktay, Meryem’in konuşması ile şok olur. Zira Meryem artık sevgili olmadıklarını ve her şeyi Savaş’a anlatacağını ifade eder. Soluğu Savaş’ın yanında alan Meryem, Oktay’ın hainliği ile sırtından vurulmuştur. Sevdiğininihaneti hejteki ile ekranlara gelen Meryem, Oktay’ın kendi çıkarları için tüm kötülükleri yapabileceğini öğrendi.

meryem resmi 3

Dizinin sekizinci bölümünde ise Derin Oktay’ı vurmuştur. Yaralı olan Oktay ise Savaş ile yüzleşir. Oktay Savaş’a Derin-Babası ve Meryem arasında seçim yapması konusunda tercih yapmaya zorlar. Zira Oktay Derin hapse girmesin diye ellerinden geleni yapacaklarını bilir.

Bu durumu Savaş’ın aleyhine kullanıp Meryem’in davasıyla ilgilenmemesini ister. Meryem ise Savaş’a olayların düzelmesinin çaresinin her zaman savaşmak olmadığını bazen kaçmanın en iyi yol olduğunu dile getirir. Güçlü ise komiserin tekrar suç dosyasını açmasını istemişti. Ve komiser sonuçları paylaştığında Güçlü şok olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu