Meryem 21. Bölüm Detaylı Özeti #Aşk İçin Tutsak

Meryem 21. Bölümde neler olacak? Meryem 20 Aralık’ta neler yaşanacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Meryem 21. Bölüm Ayrıntılı Özeti

Kanal D ekranlarından yayınlanan Meryem dizisinin 20 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan  21. Bölümünde, Meryem, kanun gözünde kaçak duruma düşecek. Yedi canlı Oktay ise ölümden kurtulacak. Yani Oktay Ölmeyecek. Derin onu kaçıp Oktay’ı öldü gibi göstererek Meryem’i katil psikolojisine sokacak. Aslında Oktay ölmeyecek.  İlk ifadesinden kendisini vuranın Meryem değil Savaş olduğunu söyleyecek. Bu planın arkasında Meryem’i hem Savaş’tan uzak tutmak hemde Savaş’dan intikam almak için yapacak. Polis Burcu ve Güçlünün ifadeleri yeterli gelmeyecek. Oktay ise başta davadan arandığı için Hastane’de kapısında polis bekleyecek tabi ellerinde de kelepçe olacak. Oktay ilk ayağa kalktığında komiser Ertan’ın yaptığını ödetmek için Ertan’a güzel bir oyun oynayacak. Ertan yine Savcının gizli işlerini yapan adamı olmaya devam etmek zorunda kalacak. Yurdal ise kızın arkadaşı Berk ve Beliz’i yok etmek isteyecek. Ancak ilk başta kızı Naz’ı kurtarmak isteyecek. 

Meryem dizisinin 21. Bölümünde olanları anlamak adına bu hafta neler öldü kısaca bahsedelim. Meryem babasının katilini hasta bakıcının ifadesi ile artık babasını kimin durduğunu öğrendi. Beliz de Oktay’ın yerini Meryem’e mesaj olarak atınca Meryem Burcu’nun arabasını habersiz alıp Oktay’ın peşine düşer. Arkalarından Güçlü ile Burcu da takip eder. Güçlü durumdan Savaşı da haber verir. Meryem , Oktay’ı vurmadan yetişir. Ancak Oktay Savaşı vurmak istediğinde Meryem Oktay’ı vurur. Savaş suçu üstlenmek istediğinde ise Meryem Savaşın aracının anahtarını alıp uzağa atar. Kendi de teslim olmaya gider.

Yurdal ise kızın erkek arkadaşı Berk’in  Aslında düşmanın  oğlu olduğunu anlar. Hemen peşine adamlarını takar. Kendi de başka yere bakmaya gider. Bu sırada olay yerine Burcu da gelir. Arkasından Ertan da gelir  Ertan yalandan ambulansı arıyormuş gibi yapar. Burcu ile Güçlü Ertan’ın aracını alıp Meryem’in peşine gider. Bu durum da Ertan’ın işine gelir. Savcı Oktay’ın paralarını çalar ve ödeştiklerini söyler. Bu sırada Burcunun haber verdiği polis ve ambulans gelir Oktay’ı hastaneye götürür. Meryem ise olayın şoku ile trafik kazası yapar. Savaş Meryem’in peşine olduğu için  kaza yapar yapmaz yetişir.

Hemen ambulans gelir ve Meryem de hastaneye bilinci kapalı bir şekilde götürülür. Yurdal ise adım adım Naz ve Berk’i takip edip nerede kaldıklarını bulsa da Berk Naz’ı öldürmekle tehdit edince Yurdal silahını bırakmak zorunda kalır. Berk Naz’ı alıp kaçtığı sırada Beliz de eve gelir. Berk’in hızla kaçtığını görünce arkasından gitmek ister ama Yurda Beliz’in önünü kesip kardeşine hakim olmasını aksi taktirde gerekeni yapacağını söyler. Meryem ise ameliyattan çıkar. Bilinci hala kapalı olsa da durumu hastaneye geldiği zamana göre daha iyidir. Savaş, Meryem’i yoğun bakımda görmeye gider. Aynı Oktay’ında aynı hastanede olduğunu anlayınca hemşirelere Oktay’ın durumunu sorar. Hemşire Oktay’ın durumu ciddi olduğunu söyler. Derin hastaneye gelir.

Oktay’ı kimin vurduğunu öğrenir. Savaş, Meryem’in suçunu üstlenmesini Derin istemez. Savaş ise gerçekten sevmenin ne demek olduğunu bilmiyorsun diyerek Derin’e laf sokar. Yurdal ise Beliz’i yanına zorla alır. Berk’i arayıp ablasının elinde olduğunu kızı karşılığında vereceğini söyler. Yolda Yurdal ile Berk buluşurlar. Naz babasının kahraman değil de katil olduğunu öğrendiğini doğru olup olmadığını babası Yurdal’a sorar. Yurdal kaçamak cevaplar verince Naz Berk ve Beliz’le gitmeye karar verir. Bu sırada hastaneye Başsavcı gelir.  Savcı Oktay’ın annesi katil’in Meryem ile Savaş oğlunun katili olduğunu söyleyince yanındaki polisler ile Meryem’in odasına gider. Savaş ise Meryem’in kendisini yakmasına izin vermeyeceğini söyleyip Meryem’i bayıltıp ambulans ile hastaneden kaçırır. 

Meryem 21. Bölüm Fragmanı

Yayıncı kuruluş tarafından henüz yayınlanmamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın