Meryem

Meryem 22. Bölüm Özeti 27 Aralık Fragmanı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem 27 Aralıkta 22. bölümü ile ekranlarda olacak. Meryem 27 Aralık özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

Meryem 27 Aralık Özeti

Meryem 22. bölümde; Nurten, Deren ile bir olur ve Meryem’i ayağını kaydırma planları yaparlar. Savaş ve Meryem ise ilk defa bu kadar yakınlaşırlar zira hiç bu kadar uzun süre yalnız kalmamışlardır. 

meryem 27 aralık resmi 1

Geçtiğimiz bölümde ambulanstan Oktay’ın yanmış bedenini çıkarırlar. Güçlü bu durumu Savaş’a haber verir. Meryem ise tam emniyetin önünde ifade vermek üzeredir. Bu haber üzerine ifade vermez. Oktay ölmüştür. Annesi ise oğlunu öldürenin Meryem olduğunu söyleyip Meryem’i tartaklamıştır. Onu kurtaran yine Savaş olmuştur. Savaşın doğum günü için özel bir hazırlık yapılmış, Meryem Savaş’a iş verir. O işleri yaparken Meryem çok güzel bir şekilde giyinir kuşanır ve Savaş’ın karşısına çıkar.

meryem 27 aralık resmi 2

Meryem ile beraber giden Savaş’a Güçlü ve diğerleri çok hoş bir doğum günü partisi sürprizi yaparlar. Beliz ise Oktay’ın arkasından ağlamakta, Nurten’e destek olmaya çalışmakta ama bir türlü yaranamaz. Nurten ise Meryem’i öldürme konusunda Deren’den yardım ister ve birlikte hareket etmeyi teklif eder. Yurdal ise kızıyla arasının bozulmasının ardından bir de Tülinle tartışır.

meryem 27 aralık resmi 3

Tülin evden ayrılır. Bunun üzerine yanlız kalan Yurdal içki içer ve soluğu Savaş’ın doğum gününe gelir ve baba yadigarı olan saati hediye eder. Yurdal ordan ayrılır ve yapayalnız kalmıştır ve kaçmaya karar verir. Üç gün sonra ise Yurdalın mahkemesi sonuçlanır ve altı yıla karar verilir ama Yurdal kaçaktır. Yanında sadece Rıza vardır ama onun da kendini kandırdığı  ihanet ettiğini öğrenince Rıza’yı döver ve kovar. Berk ise Naz’a gönderdiği paketle ona olan duygularının gerçek olduğunu dile getirir. Savaş Meryem’i emniyetten alacaklar diye onu kaçırır, yolda arabaları bozulur ve dağ başında kalırlar.

meryem 27 aralık resmi 4

Deren’e ev arkadaşlığı edecek olan isim Yasmin çok farklı bir kişiliğe sahiptir. Savaş’ın gelecek yıl doğum gününde yanında olacağına inanmaktadır. Deren bu öz güvene bakakalır. Burcu ise adım adım Güçlü’den kaçmaktadır. Güçlü ise Burcu’nun eski eşinin yaşadığını öğrenir ama kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır. Deren ise Nurten’in ısrarı üzerine Savaşların yerini bulur.

Güçlü ise Ertan’ı Burcu’nun yanında annesinin ölümü hakkında sorgular. Ertan olanı biteni anlatır. Annesinin ölüm nedenini dinleyen Güçlü çılgına döner ve soluğu Meryem’e hesap sormada alır. Meryem Güçlü’nün sözleriyle gözyaşlarına boğulur ve kaybolur. Savaş onu bulmak için çabalar ancak ondan önce Nurten ve Deren bulur. 

Meryem 22. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu