Meryem

Meryem 22 Kasım Özeti 17. Bölüm Fragmanı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem heyecan dolu bölümlerle ekranlara gelmekte. Meryem 22 Kasımda neler olacak özet ve fragmanı ile haberimizin devamında…

meryem 22 kasım resmi 1

Meryem 22 Kasım Özeti

Meryem 22 Kasımda yayınlanacak olan 17. bölümünde Meryem Oktay’a verdiği sözden dolayı çok zor durumda kalır. Telefondaki kadının söylediği gibi beklediklerin bulamazlar. Balistikten dolayı Burcu’nun ateş eden olmadığını ortaya çıkaran Oktay, yaptığı kötülüklere bir yenisini daha ekler. Rıza ise Oktay’dan dolayı Yurdal ile sıkıntılar yaşaması muhtemeldir. 

meryem 22 kasım resmi 2

Geçtiğimiz hafta Güçlü Mahmutu ayağından yaralarken Oktay hastaneye kaldırılan Mahmutun yanına gider. Savaş ise acısını dışarı dökmeyince Meryem içindekini dök acını yasa der. Savaş ise annesi için gözyaşlarına boğulur. Mahmutun kapısında duran Burcuyla Oktay konuşurken Yurdalın adamı Mahmutu pencereden atar.

meryem 22 kasım resmi 3

Oktay bu durumdan dolayı Güçlünün yakarma kararı ile içeri alınmasını isterken Burcu olayın arka planını araştırır. Oktay ise Yurdalın bahsettiği ikinci anahtar için önüne gelene zarar verir. Mahmutun annesi ise hıncını almak için Selmanın evini yakar ve Mahmutun öldüğünü haber verir.

meryem 22 kasım resmi 4

Savaş da Güçlü de Meryemi fırını alma konusunda ikna etmeye çalışırken Burcu gelir. Durumu herkese anlatır. Meryem ise Selmanın yanına gider Savaş ile. Oktay Gülümser annenin cenazesini kaldırmak için niyetlendiginde Güçlüyü aldırır. Burcu kendi elleriyle Güçlü’yü götürür. Oktay ise bizzat kendisi sorgulayacağını söyler. Sorguda Mahmut’u bir taraftan Burcu ben vurdum derken diğer taraftan Güçlü hayır Burcu yapmadı diye ısrarcı olunca balistik raporu için beklemeye devam ederler. Berk ve Beliz ise kendilerini arayan kişiyi merak etmektedirler. Kasadan çıkacakla ilgili hayal kırıklığı yaşayacaklarını sözlerine ekler. Meryem de Oktay’a gelir ve Güçlü’yü bırakmasını söyler. Savaş ise Meryem’e o adamla ne konuştun diye kızar. Oktay Güçlüyü bırakır.  Berk sonunda kasaya ulaşır ancak Oktay onu yaralar. Olay yerine gelen Belis onu kurtarır. Meryem ve Savaş ise birbirlerine aşklarını itiraf eder. 

Meryem 22 Kasım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu