Meryem

Meryem 23. Bölüm Detaylı Özeti #Sevmek

Meryem 23. Bölümde Neler Olacak? Meryem 3 Ocak’ta Neler Olacak? Meryem dizisi 3 Ocak’ta yeni Bölüm Yayınlanacak Mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Meryem 23. Bölüm Detaylı Özeti

Meryem Dizisinin 3 Ocak’ta yeni bölümü yayınlanacak mı? soruları sosyal medyada konuşulan konular arasında. Dizicenter olarak yaptığımız araştırma ve analizler sonucunda Meryem Diriliş Ertuğrul ile Reyting savaşı vermektedir. Diriliş Ertuğrul’un yayınlanmadığı bir haftayı Meryem dizisi boş geçmeyeceğini açıkca söyleyebilirim. Yani Meryem dizisi 3 Ocak’ta yeni bölümü yayınlanacaktır. Kanal D ekranlarında yayınlanan Meryem Dizisinin 3 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 23. Bölümde,

Meryem 23. Bölüm Resmi1

Meryem 23. Bölümünde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler oldu kısaca bahsetmek gerekirse Güçlünün suçlamalarını duyan Meryem çok üzülür ve orayı terk eder. yolda Nurten ve derine rastlar. gökte aradığını yerde bulan Nurten ise Meryem den oğlunu öldürdüğü gerekçesiyle hesap sorar. Meryem onlardan korkmadığını ne yapacaklarsa yapmalarını isteyerek arabalarına biner. savaş ise Meryem in peşinden koşarak onu aramaya koyulur. Nurten ve derin Meryem’i ıssız bir yere getirirler ve Nurten Meryem’i suçlayarak hesap sorar. Nurten Meryem’i uçurum kenarına getirerek onu uçurumdan atmak ister.

Meryem 23. Bölüm Resmi

 

Deren ise bu suça ortak olmak istemediği için orayı terk eder. son anda savaş gelerek Meryem’i Nurten in elinden kurtarır. Meryem savaştan kendisini Güçlüye götürmesini ister. güçlü ise o akşam burcunun evindedir. savaş ve Meryem Güçlüyü bulamayınca burcuyu ararlar burcu da sabah görüşmenin daha uygun olacağını söyler. Deren ise savaşın her şeyi öğreneceğinden korkarak şehri terk etmek ister ancak ev arkadaşı kapıyı üzerine kilitleyerek ona engel olur ve annesini arar. burcu ve güçlü sabah Güçlünün evine geldiklerinde Meryem ve savaşı görünce şaşırırlar. savaş ve burcu onları yalnız bırakarak konuşmalarını ister. holdingin başına geçen naz ve Tülin holding çalışanlarına Yurdal bey olmasa da çalışmaların tüm hızıyla devam etmesi gerektiğini isteyenlerin tazminatını alıp gidebileceğini kalanların ise ödüllendireceğini söyleyerek şirketi kurtarmaya çalışır.

Meryem 23. Bölüm Resmi2

güçlü ile Meryem’in konuşması istenildiği gibi geçmez .güçlü Meryem’e onu bir süre görmek istemediğini söyler Meryem ise polisin onun peşinde olduğunu söyleyerek güçlü vedalaşır . Nurten ise Meryem’i öldürmek için başka yollar aramaya çalışır. bir damlası öldürmeye yeterli bir zehir bulur. Tülin ise Ertan trafikte durdurarak onunla Meryem akça davası ile ilgili konuşmak istediğini söyler. Ertan’dan meryemin yerine savcıyı kendisinin öldürdüğünü söylemesini ister.savaş ve Meryem derine hesap sormak için onun evine gelir . Meryem’i şikayet eden ve onu hapse attırmaya çalışanın derin olduğunu bildiklerini söylerler. savaş daha önceki sevincin kaza geçirdiği gündeki yaptıklarını da anlatmasını ister.

Meryem 23. Bölüm Resmi3

Meryem’i fırında öldürmek istediğini de duyunca savaş çılgına döner. derinin her şeyi itiraf etmesi üzerine savaş ondan nefret ettiğini söyler ve Meryem ile el ele tutuşup oradan ayrılır. Derin polisi arayarak Meryem’i ihbar eder ancak Artık Meryem’in bu olay ile ilgili aranmadığını ve suçlu olmadığını öğrenir ve onların arkasından derin sinir krizi geçirir. Derinin annesi adamları aracılığıyla bir butik oteli olduğu yalanını söyleyerek Meryem’in fırınındaki tüm ürünleri alacağını söyletir. Meryem üzerinden farklı planlarının olduğunu gösterir. güçlü ve savaş burcunun eski eşinin peşine düşüp onu bulmaya çalışırlar. Meryem ve Selma fırın yokken Nurten elde ettiği zehir ile birlikte fırına gelir ve masanın üzerindeki sürahi ve du bardağına zehirden sürer. naz ise Meryem ile konuşmak için fırına gelir.

Meryem 23. Bölüm Resmi4

Meryem o bardak ve sürahi den naza su verir. naz berk ile yaşadığı olayları Meryem’e anlatırken savaş duyar ve sinirlenerek berk ı bulmaya gider. naz ve Meryem de savaşın peşinden giderler ve naz o zehirli suyu içmez. savaş berkin kaldığı otele gelir. otelde beliz de vardır. Meryem ve naz da otele gelirler. Beliz’den babası Yurdal beyin onların babasını öldürdüğünü öğrenir. savaş babasını bulmaya giderken naz ve Meryem de Tülin’e giderler. Burcu ise spor salonundayken eski eşinin kendisini aradığını öğrenir ve adam burcunun dolabına kendisini affetmesini isteyen bir yazı bırakır. savaş babasının kaldığı yeri bulur berk ve beliz de onun peşinde gider.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. 23. Bölümü iple çekiyorum. En çok da burcu ve güçlü için. Güçlü en son burcunun eski eşinden kafasına darbe yer ve sonunda nasıl kurtulacak burcugil nasıl bulacak çok merak ediyorum. #burgüç# ayrılmasın…kimse aralarına girmesin lütfen. Bi de son bölümde güçlü burcunun evinde kalır ve birlikte yatarlar ya onları özledikçe açıp açıp izliyorum.I love you #burgüç#

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu