Meryem

Meryem 24. Bölüm Özeti 17 Ocak Fragmanı #Kaan Gelir

Meryem 17 Ocakta neler olacak? Meryem 24. bölümde neler olacak? Özet ve fragmanıyla haberimizin devamında sizlerle…

Meryem 17 Ocak Özeti

Meryem 24. bölümde Meryem Savaş’a olan güveninin zedelenmesi ile üzülmüştür. Suzan ise Yurdal’ı ele geçirilmesi için elindeki her imkanı kullanmaktadır. Yurdal’a ulaşmayı da başarır. Güçlü ise epeydir hayalini kurduğu evlilik teklifi için Burcu’nun evini donatır ama beklenmedik bir de misafiri vardır: Kaan. Güçlü de Burcuya takacağı yüzüğü alır ve Burcu’nun evinin önündedir. 

meryem 17 ocak resmi 1

Geçtiğimiz bölümde Oktayın Deren tarafından hastaneden kaçırıldığını ve Suzan tarafından yaşaması sağlandığı ortaya çıktı. Güçlü ise Burcunun eşini ararken Kaanin adamı tarafından yaralanmıştı. Baygın halde olan Güçlüyü Savaş bulmaya giderken Burcuya da yalan söyler. Savaş Güçlüyü bulur ama Kaanin adamı kaçar.

meryem kaanın adamı resmi 2

Güçlünün yalan söylediğini anlayan Burcu gittiği evin Kaanin evi olduğunu anlar ve Güçlüye uzak durmasını basının belaya gireceğini söyler. Yasmin ise Savaşı da yanına alır ve Suzanin karşısına getirir.  Suzan geçmişle ilgili birkaç gerçeği anlatır ve Savaşa babasını korumamasini söyler. Savaş ise babasına gider ve Suzanla yaşadığınız ne var diye öğrenmeye çalışır. 

meryem 17 ocak resmi 2

Ama babası ser verir sır vermez. Güçlü ise Kaan hakkında bilgi aldığı Elanin karşısına çıkar. Eksta Kaan için mi çalışıyorsun diye sorunca Elanin gözleri dolar ve babasının öldürülme sebebi olan bir adamı koruyamayacagini söyler. Güçlüye karşı boş olmadığı belli olan Ela ile Güçlünün konuştuğunu gören Burcu bu kız kim diye sorar ama sonradan kızı hatırlar ve Kaan ile ilgili bilgi alırsa Güçlüye değil kendisine soylemesini ister.

meryem 17 ocak resmi 3

Kaanin adamı ise gördüklerini Kasma haber verince Kaan Güçlüyü takip etmesini söyler. Adam takibe başlar. Güçlü ile Burcu’nun arasında bir şeyler olduğunu Kaan’a haber verir. Burcu ise içinde çığ gibi büyüyen acısını Meryem’e anlatır, ağlarlar. Oktay ise kendine gelir gelmez türlü oyunlara başlar. Telefondan çok iyi bir şekilde anlayan Yasmin’in de desteğini alan Oktay telefondaki uygulama sayesinde ortalığı karıştırır. Meryem’e gelen mesajda Savaş’ın babasını koruduğunu öğrenir. Beliz ise babasıyla ilgili dosyanın Savaş’ın arabasında olduğunu öğrenir.

meryem 17 ocak resmi 4

Savaş Tülin’e babasının boşanmasını istediğini öğrenince çılgına döner. Yurdal ise saklandığı yerden çıkması için epeyce neden olunca sinir krizi geçirir. Yurdal’ın adamı Tülin’i alır ve Yurdal’ın yanına götürür. Suzan’ın adamı ise onları adım adım takip etmektedir. Ela ise Kaan’ın kendisiyle görüşmek istediğini Burcu’ya haber verir. Burcu apar topar gider. Meryem ise Beliz ve Savaş’ın kavgalarına şahit olur. Duydukları ile yüreği incinir. Savaş’a eski Savaş olmasını ister.

meryem 17 ocak resmi 5

Onları keyifle izleyen Derin ve Oktay sevinçten uçarlar. Meryem’in nefret etmesini sağladıkları için zaferlerini kutlarlar. Oktay ise yakında Meryem’in hayatındaki sevdiği kim varsa hepsinden nefret edeceğini söyleyerek içindeki şeytanı canlandırdığının sinyalini verir. Suzan ise aynanın karşısında dökülen saçlarına bakar.

meryem kaanın adamı resmi

Hasta olan Suzan bir günü daha atlattın diye gözünde yaş ellerinde saçları ile aynaya bakar. Peki Suzan ölecek midir? Şimdilik bu sorunun cevabı hayır ölmeyecek ama gerçekler ortaya çıktığında ölmesi muhtemel. Peki olanlardan sonra Meryem Savaş’ı affedecek mi? Elbette ki affedecek. 

Meryem 17 Ocak Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu