Meryem

Meryem 25 Ekim Çarşamba Fragmanı ve 13. Bölüm Özeti

Meryem 13. Bölüm 25 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Meryem Savaş’ın öğrendiği bilgiyi öğrenebilecek mi? Meryem Savaş’ı affedebilecek mi? Savaş olanlar karşısında nasıl bir yol izleyecek?

Meryem 18 Ekim Resmi

Meryem 13. Bölüm 25 Ekim Özeti

Meryem 13. Bölüm 25 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Berk babasının ölümünü Yurdal tarafından yapıldığını düşündüğü için Yurdal’ın kızı Nazlı’yı kendine iyice aşık eder. Babasının ölümü ile yeni bilgiler elde ettikçe sahte otopsi yaptığını ortaya çıkarır. Meryem ise hayatında var olan Gülümser ve Savaş’ın aslında kendisine bir oyun yaptığını düşünüp bağını tamamen koparmak ister ama Savaş Aşk’ın gücü ile kendisini anlatma fırsatı bulacak ama Meryem Savaş’a farklı bir tepki verecek. Savcı Oktay’ın açığını yakalayan Savaş bu durum karşısında ne yapacak? Savcı kendi açığını kapatmak için ne planlayacak? Bu soruların cevabı gelecek bölümde aydınlanacak

Meryem 18 Ekim Resmi 1

Meryem adlı dizi bu haftayı hatırlayacak olursak. Savaş Meryem’in babasının ölümü ile alakalı aracın izini sürer. Yolun sonu babası Yurdal Sargun’a çıkınca bu bilgiyi Meyem’den  saklar. Hemen babası Yurdal’ın yolunu tutar. Burcu komser ise Meryem’in yanına gelir. Araç kiralama şirketi kayıtları 5 dk önce silindiğini görünce Güçlü’yü arar ama Güçlü’nün verecek bir cevabı olmadığı için telefonu açmaz. Ama Burcu Güçlü’nün evine gelir ama gene ağzından laf alamaz. Savaş ise Yurdal’a her şeyi bildiğini ve koruduğu kişinin ismini ister ama Yurdal’ın ağzından laf çıkmayınca Savaş Derin ile evlenmeyi reddeder ve parmağındaki yüzüğü çıkarır. Savcı Oktay ise Yurdal’ı gözaltına aldırıp soluğu Meryem’in yanında alır.

Meryem 18 Ekim Resmi 2

Savcı Oktay Meryem’in yanına gidip emniyete götürüp Yurdal Sargun’un babasının ölümü ile bağının olduğunu söyler. Oktay Yurdal’ı köşeye sıkıştırır ve cebinden çıkardığı ifade kağıdını ezberlemesini ister. Yurdal’ın verdiği ifadeyi Oktay Meryem ve Savaş’a izlettirir. Savaş ne dese boştur. Meryem’in güvenini yitirir. Meryem bir boşluğa düşer Gülümser anne Meryem’in ağzından Savaş ile alakalı sevdiğini işaret eden cümleleri duyunca oğlu Güçlü ile Savaş’a haber gönderir. Bu arada Nurten Gülümser ve Güçlü Savaş üçlüsünün bir arada olduğunu oğlu Oktay’a söyler. Oktay fırsatı hiç kaçırmaz ve hemen bu üçlünün bir arada olduğu bir vakitte Meryem’i çağırıp o sahneyi gösterir. Meryem zaten Savaş’a karşı güveni zedelenmişken şimdi hayatındaki herkesin bir oyun içinde olduğunu görür. 

Meryem 18 Ekim Resmi 3

 

Meryem 13. Bölüm 25 Ekim Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu