Meryem

Meryem 29 Kasım Fragmanı 18. Bölüm Özeti

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem heyecan dolu bölümlerle ekranlara geliyor. Meryem 29 Kasım’da ekranlara gelecek olan 18. bölüm özeti ve fragmanı haberimizin devamında…

meryem 29 kasım resmi 1

Meryem 29 Kasım Özeti

Meryem 18. bölümde; Oktay Yurdal’ın emri üzerine bir taraftan kasadan aldıklarının peşine düşerken diğer taraftan da Beliz ve Berk’in peşindedir. Berk ise Oktay’ın kendini öldüreceğini duyduğu için atacağı adımlarda daha dikkatli davranmaya daha da gizlenmeye çalışacaktır. Bu süreçte Naz ile olan ilişkisinde de olumlu gelişmeler devam edecek. Derin’in annesinin gelmesiyle dengeler sarsılacak. Zira Derin’in annesi geçmişte yaşananları bilen odur. Yurdal onun gelişinden pek de hoşnut olmaz. Geçtiğimiz bölümde yaşananlar ise haberimizin devamında sizlerle…

meryem tekin berker resmi 1

Meryem ve Savaş’ın altı ay sonra nikahları vardır. Hatta Meryem hamiledir. Dizi bu görüntülerle altıay sonra final mi yapacak soru işareti ile seyirciyi baş başa bırakırken, dizi gelecekten şu ana keskin bir dönüş yapar. Meryemin Savaşla  yakınlaşması Derini ardından da Oktayı  çıldırtır. Derin  camı  kırar ve gazı  açıp herkesi öldürmeye çalışır. Oktay  ise tehditler savurur yine. Berk ve Beliz babalarının ölümünde sorumlu olanları öğrenirler. Tekin ile Yurdal bir araya gelir.

meryem 29 kasım resmi 2

Bankadaki kasadan belgeler alındığını  görünce ıkisi de telaşlanır. Berk ve Beliz Derine gittiklerinde Oktay gelince saklanırlar ve Derinin Meryemi öldürmeye çalıştıklarını  öğrenirler. Yasmin adında yakında sargun soyadını alacağını söyleyen telefonun ucundaki isim Oktayı  inandırın  der. Tekin açık açık Yurdalı  öldürmekle tehdit eder. Derin ise annesi ile telefonda konuşur ve gelmek üzere olduğunu öğrenir. Oktay ise kasada olanı çok merak eder zira Tekin ve Yurdal onu karşısına almış ve ondan bu konuda istekte bulunurlar.

meryem 29 kasım resmi 3

Oktay ise istenileni yapacağını ama şirketin yüzde onunu ister. Soluğu Beliz’in yanında alır, Beliz ona kasadan çıkan videoyu izletir. Berk-Naz yakınlaşması ise devam eder. Güçlü ve Savaş ise Meryem’in her adımını kontrol edeni bulmak için zekice bir plan yaparlar. Oktay oyuna gelirken Savaş, Meryem’in sakladıkları olduğunu ve sevdikleri için sustuğunu hatta kendisine aşık olduğunu duyar. Meryem onu görünce şaşırırken Savaş onu öper. Oktay gelince Savaş burdayım diye ortaya çıkarken aslında Oktay’ın Meryem ile iş ilişkisi dışında ilişkisi olduğu da ortaya çıkar.

meryem 29 kasım resmi 4

Meryem 29 Kasım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu