Meryem

Meryem 6 Aralık Özeti 19. Bölüm Fragmanı #Oktay’ın Planı Ne?

Meryem 6 Aralık Özeti ve fragmanı bu yazımızda sizleri bekliyor. Zira Kanal D’nin sevilen dizisi Meryem’in gelecek bölümünde neler olacağı yazımızın satır aralarında paylaşılmıştır. 

Meryem 6 Aralıkta Neler Olacak?

Meryem 19. bölümde; Oktay, Savaş’ın iz sürmesinden oldukça rahatsızdır. Savaş’ın başını yakmak için elinden geleni ardına koymaz. Derin dahi onu durduramaz. Oktay eline aldığı silahla Savaş’ı vurmak üzeredir. Ancak Meryem gelince işler sarpa sarar. Meryem her şeyi anlatırım diye tehdit edince Oktay vuramaz. Savaş parmaklıklar ardında iken Meryem o kazada yanında Oktay’ın olduğunu sonunda itiraf eder. Burcu görevden alınmasından sorumlu gördüğü Oktay’dan hesap sormak ister. Bu konuda en büyük destekçisi Güçlü’dür. 

meryem 6 aralık resmi 1

Savaş ile Oktay birbirlerine girer. Olay yerine gelen Burcudan Savaşı tutuklanmasını isteyince Burcu sorularıyla isteğini zekice reddeder. Yurdal ise Berk ile tanışır. Berk Naz’ın  sevgilisi olduğunu da açık açık söyler. Berk tehditlerle tekrar karşına çıkacağım diyerek Yurdalı sinirlendirir. Berk gidince Yurdal Rızaya Berkin kim olduğunu araştırmasını söyler.  Oktay olay sonrasında Belizin yanına gider ve zorla onu öperken Berk gelir. Oktayi boğup öldürecekken Savaş Belizin kapısındadır. Beliz Savaşı içeri isteksiz de olsa alır.

meryem 6 aralık resmi 2

Savaş Belizi sorularıyla öyle bir sıkıştırır ki Beliz sorulara cevap veremez. Meryem ise tüm gerçekleri itiraf edip telefonuna çekip  kaydeder. Ardından Belizi arar ve Oktaya mail gönderdiğini söyler. Savas ise savcının orada olduğundan şüphelenir ve Oktayın telefonunu alıp gider. Oktay durumu fark eder ve iyice telaşlanır. Burcu ise Oktayı dava etmek için hazırlanır.

meryem 6 aralık resmi 5

Meryem de Oktayın telefonunun Savaşta olduğunu öğrenir. Savaş ve Meryem iyice yakınlaşırken Güçlü de Burcuyu öpmeye kalkmıştır. Güçlü Kespırın da yardımı ile telefonu kopyalamak üzeredir ama Oktay nedeniyle telefonun içeriğini tam kopyalamadan telefonu atmak zorunda kalırlar.   Meryem ile Burcu dertleşirken Burcu beni tanımıyorsunuz benim yaralarım var demektedir. Güçlü ve arkadaşları da attıkları flashı bulmaya giderler. Ertan ise Burcu’nun planından haberdar olur, işin ucu kendine dokunacağı için telaşla Oktay’ı arar.

meryem 6 aralık resmi 4

Oktay Burcu’nun görevden alınacağını söyler. Güçlü ve Savaş ise aranan flashı bulup sevinirler. Berk ise Meryem ile tanışır ve bir iş anlaşması yaparlar. Berk dizi işinde olduğunu ve günlük poaça ve kurabiye alacağını söyler. Oktay’ın telefon rehberi ile Savaş’ın rehberindeki ortak numaralar ortaya çıkar. Savaş iz sürmeye devam ederken ipin ucu Oktay’ın annesine ulaşır. Onun yanına giden Savaş, evde kimsenin olmadığını fark eder. Oktay ise panik haldedir. Savaş ise evde ne bulursa inceler. 

Meryem 6 Aralık Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu