Meryem

Meryem 7 Şubat 27. Bölüm Özeti #Oktay Ölecek Mi?

Meryem dizisinde bu hafta bir çok olay netleşecekmiş gibi duruyor.  Meryem dizisi Bu hafta 27. bölümü ile 7 Şubat’ta ekranlara gelecek. Sakın kaçırmayın. 

Meryem 7 Şubat 27. Bölüm Özeti

Meryem 27. Bölüm Özetinde Meryem dizinde artık bir çok olay netliğe kavuşacakmış gibi duruyor. Herkesin öldü diye bildiği ama ambulansın içerisinde cesedine rastlanmadığı üstüne ambulansında olay yerinde yanması ile DNA testi yapılamayacak kadar tahrip olmuş yanmış cesedi Oktay olduğunu düşündüler.

Ancak Derin ve annesi Oktay’ı kaçırıp çok daha iyi teknolojilerin olduğu bir ortamda uzun süren tedaviden sonra Oktay eski sağlığına kavuşur. Derin’in Oktay’ı iyileştirme sindeki sebep de bu sayede ortaya çıkar. Derin Savaş ve Meryem’i bitirmek için kendisine söz vermiştir.

Meryem 18 Ekim Resmi

Oktay planın uygulamaya koyar. Savaş ile Meryem de Oktay’ın öldüğünü düşündüğünden bu gizli düşmanın kim olduğunu merak etmiştiler. Oktay Savaş’a eziyet olsun kendisi de Merye’e kavuşmak için Meryem’i fırsat bulduğu anda kaçırmayı başarır. Savaş ise işin arkasındakini öğrenip peşlerine düşer.

Meryem ise Katil Oktay’ın elinden kurtulur. Ondan kaçmak yerine bu sıkıntıları kökten çözmek için Oktay’ın elinde bulunan Silah’ı alır. Artık bu dertler biteceğini söyleyip tetiğe basacağı anda Oktay Savaş’ın elinde olduğunu eğer kendisini öldürürse Savaş olduğu yerden çıkamayarak öleceğini söyler. Meryem ise artık bu yalanlara karnının tok olduğunu söyler.

meryem dizisi resmi

Oktay sözlerinde ciddi olduğunu ve kararı kendisi vermesi gerektiğini söyler. Meryem yine bir ikilem arasında kalacak. Bu arada Savaş’ta Meryem’i yani karısını aramaya koyulur. Kaldıkları dağ evini bulsa da Meryem ile Oktay’dan ses seda yoktur. Bu sırada silah sesi duyulur.

Meryem sizce Oktay’ı vuracak mı? Bence Oktay’ı vuracak. Çünkü Savaş Duyduğu silah sesi ile hemen olay yerine gidiyor ve Meryem’e buralardan çok uzaklara gitmeyi teklif ediyor ve yaşadıklarını unutturacağını söylüyor. O yüzden Oktay Meryem tarafından silahla vurularak öldü.

meryem dizisi resmi

Savaş karısını oradan alıp güzel bir yere götürüp, cebinden de çok güzel bir tek taşı çıkarır ona evlenme teklifi eder.  Meryem yaşadıkları onca şeyden sonra Savaş’ın kendisine romantik bir şekilde evlenme teklifi etmesini içtenlikle kabul eder. Bu sırada arka planda Selda Bağcan’ın seslendirdiği romantik bir şarkı çalar. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu