Meryem

Meryem 8 Kasım Çarşamba 15. Bölüm Özeti

Kanal D’nin sevilen dizisi Meryem her hafta heyecan dolu sahnelerle biz izleyicileri meraklandırmaya devam ediyor. Meryem’in 8 Kasım Çarşamba günü ekranlara gelecek olan 15. bölümde neler yaşanacak haberimizin devamında…

Meryem 8 Kasım Özeti

Savaş Selma’nın eşi tarafından vurulma tehlikesi yaşasa da ona bir şey olmayacak hatta Gülümser Anne vurulacak. Meryem ise Gülümser Anne için gözyaşı döker ve bu süreçte  Meryem ve Savaş daha da yakınlaşır. Oktay kendisiyle ilgili gerçeklerin ortaya çıkacağı gerçeğinden kaçmak için peşinde olan ve gerçekleri herkese duyurmaya çalışan kişinin peşine düşer. Ertan’ın Oktay ile ilgili gerçekleri öğrenmesi de Oktay’ın sonunu hazırlamaktadır. Berk ise geçen defa Yurdal onu görmeden kaçmayı başarsa da Yurdal ile karşı karşıya gelmesi an meselesidir. Yurdal’ın kızı ise babasına hala kızgındır ve en küçük olayda Berk’in yanında dururken babasını karşısına alması an meselesidir. Güçlü annesinin başına gelenlerden dolayı Selma’nın eşinin peşine düşer. Elinde silahla adamı bulmaya koyulunca Meryem durumu Burcu’ya haber veir. Burcu Güçlü’den önce adamı bulmak için uğraşsa da Güçlü adamın kafasına silahı dayar. Burcu ise benim için bizim için yapma diye yalvarırken Güçlü üç el ateş eder. 

meryem 8 kasım resmi 2

Meryem ise bu hayatta en sevdiği insan olan can yoldaşı arkadaşı Selma için en büyük destektir. Savaş yine onları en zor zamanlarında yalnız bırakmayacaktır. Gülümser ise kendisi ile ilgili gerçekleri söyleyen kişinin Nurten olduğunu arar bulur. Yurdal’ın başı büyük beladadır zira bu defa karşısında Derin, Beliz ve Berk vardır. Oktay ise yardımı çoktan kesmiş ve Yurdal’ın karşısındadır. Olayların çıkış noktası için geçtiğimiz bölümde neler yaşanmıştı haberimizin devamında…

meryem 8 kasım resmi 1

Selma da sonunda gerçekleri öğrenir. Gülümser anne ise yaşadıklarından dolayı hem pişman hem de üzgündür. Savaş Gülümser anneye ait olanları almaya gittiğinde Meryem ile karşılaşır. Meryem eşyaları verirken Savaşa bakmaz bile. Derin ise Berkin kim olduğunu hatta Oktayın sakladığı kaza gerçeğinin ayrıntılarını da öğrenir. Derin Belizin ve Berkin babasını öldürenin de Yurdal olduğunu ve bunu kanıtlayamadıklarını da söyleyince Oktaya karşı bir kozumuz var diye Derin sevinir. Beliz daha sonra Oktayın evine girer ve Oktayın katıl olduğunu yazan bir not bırakır.

meryem 8 kasım resmi 4

Notu annesi görünce Oktay eline silahı alır ve notu bırakanı ararken Beliz son anda evden kaçmayı başarır. Yurdal ise evdeki herkesi zanlı görür ve herkesi kovar. Oldukça gergin olan Yurdal Tülin ile de kavga eder. Berk ise karavan kiralar ve Naz’ı yanına çağırır. Oktay ise yaşadıklarından dolayı gergindir. Selmanın eşi ise savcının emriyle adım adım Savaşı öldürmek için fırsat kollamaktadır. Ancak Burcu evin her köşesine polis koyduğundan adam emri yerine getirememektedir.

meryem 8 kasım resmi 3

Berk Naz ile tam öpüşecekken Yurdal yabancı zanneder ve silahla ateş ettiğinde neredeyse kızını vuracaktır. Naz ağlarken Tülin de Yurdala kızar. Oktay ise olanları Derine bağlar ve hesap sormaya gider. Selma ise evini terk etmesi konusunda resmi tebliğ gelir. Meryem ise Selma’nın zor durumdan kurtulması için Oktay’dan yardım ister. Berk ise Oktay’a yine takip edildiğini bildiren telefonu açar. Oktay’ın eli ayağına dolaşmıştır. Zira Berk bir kişi daha gerçeği öğrenecek diye tehdit ederken Oktay da seni bulacağım diye tehditler savurur. Meryem ise ne oluyor ne gerçeği diye meraklanır.

Meryem 8 Kasım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu