Meryem Dizisi Barış Öldü Mü? Furkan Andıç Diziden Ayrıldı mı?

Kalan D ekranlarında yayınlanan “Meryem” Adlı dizide son bölümde Savaş vurulmuş dizinin ve oyuncunun sevenleri tarafından bir heyecan ve korku oluştu. dizicenter olarak bu konuyu sizler için araştırdık…

Meryem Dizisi Savaş Öldü Mü? 

Meryem‘in 1 Kasım‘da yayınlanan 14. bölümünde olaylar iyice karışmıştı. Oktay Selma’nın eşini hapishaneye girmekten kurtarırken kaşılığında da Savaş Sargun’u öldürmesini istemiştir. Savaş’ı adım adım takip eden Selma’nın kocası ne zaman öldürmeye kalksa etrafında birileri olduğundan buna cesaret edememiştir. Sargunların evinin etrafı da Gülümser annenin etrafı da polislerle doludur.

En çok risk altında olan Selma’nın evi zaten polislerce kontrol altındadır. Zira Selma’nın kocası her an gelip Selma’ya zarar verebilecektir. Oktay ise sürekli erk’in tehditlerine maruz kalmaktadır. Oktay ile ilgili öğrendiği gerçeği her adımda birinin öğrenmesini sağlayan Berk, sıradakinin Savaş olduğunu söyler. Oktay ise Yurdal’ın holdingine gider orada uğraşırken Selma’nın kocasını arar ve yarım saatinin olduğunu söyler. Bu sırada Gülümser anne Meryem’e son dileğinin o fırını geri alması olduğunu söyler.

Çıkarken Selma ağlayarak gelir ve hakkını helal ettiğini söyler. Meryem de gözleri yaşla dolu Gülümser’e sarılır. Herkes bir aray geldiği anda Selma’nın kocası çıkagelir. Silahı doğrulttuğu anda herkes şok olur. Savaş’a doğru nişan aldığı silahı ateşler. Ancak Savaş ölmez. Gelecek bölümde netlik kazanacak olsa bile yaralanan veya ölecek olan kişi Savaş Sargun değil, Gülümser Anne olacak. Zira son sözlerini söyleyip Meryem’in yanından ayrılmış ve daha önce bahsettiği helallik konusunda da isteği gerçekleşmişti.

Dikkat edecek olursanız Savaş’a silah doğrultuğunu gördüğünde hemen Savaş’a doğru hareketlenmişti. Kim yaralanacak net olmasa bile şurası bir gerçek ki Savaş ölmeyecek. Yani Furkan Andıç Meryem’den ayrılmayacak. Çünkü filizlenen bir aşkın yeşerdiğini de görmek isteyen seyirciye böyle bir sürpriz çok uç olur. Savaş’ın ölme tehlikesi yaşaması ile reytinglerde üst sıralara tırmanma savaşında galip olma amacı var. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Meryem Dizisi Barış Öldü Mü? Furkan Andıç Diziden Ayrıldı mı? (2 Yorum)

    • şu an da diriliş üstüne yeni başlayana sen anlat karadeniz dizisi reytingleri düşürecek eğer meryem reyting değeri olarak 3 ve altını görürse ancak final yapar…