Meryem

Meryem Dizisi Burcu’nun Kocası Kim? Gerçek Adı Ne?

Meryem dizisi Burcu’nun kocasının adı ne? Gerçek adı ne? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Bütün bu sorularınızın cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Meryem Burcu’nun Eşi Kim?

Kanal D’nin sevilen dizisi Meryem’e bu hafta yeni oyuncular dahil olacak. Bunlardan biri de epeydir merak ettiğimiz Burcu’nun kocası. Bildiğiniz gibi Burcu’nun kocası ile geçmişte yaşadığı olaylardan dolayı büyük bir nefrete sahip. Eşi de daha önce polis iken girdiği işlerden dolayı karnında bebeği ile Burcu’yu yalnız bırakıp gitmiştir.

mert altınışık resmi 1

Burcu’nun evine yapılan ateşli saldırıda ise Burcu bebeğini kaybetmiştir. Güçlü’yle cesaretini toplayıp bunlar hakkında konuşan Burcu’nun yüreğinde kocaman bir evlat hasreti ve eski eşine duyduğu nefret vardı.

mert altınışık resmi 2

Güçlü bunları öğrendikten sonra Burcu’nun eşi hakkında epeyce bilgi topladı ve hala hayatta olduğunu öğrendi. Meryem 10 Ocak’ta diziye dahil olan Burcu’nun kocası’nın gerçek adı nedir? Bu sorunun cevabı henüz netlik kazanmasa da iki ihtimalden bahsediliyor. Bu isimlerden biri Mert Altınışık.

doğukan güngör resmi 1

Bir diğeri ise Doğukan Güngör. Ancak Doğukan Güngör’ün Burcu’nun eşinin adamı olma ihtimalide söz konusu. Peki bu kişiler gerçek hayatta kim? Mert Altınışık, daha önce Star Tv ekranlarının günlük dizisi Beni Affet’te Kemal’e hayat vermiştir. 1,79 boyunda olan başarılı oyuncu 1986, İstanbul doğumlu. Aslen Adanalı olan, Uludağ Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan oyuncu daha önce Firar, Kavak Yelleri, Türkan ve Beni Affet adlı yapımlarda yer almıştır. 69 kilo olan oyuncu boğa burcudur. Oyuncuyu en son izlediğimiz dizi olan Beni Affet’teki oyunculuğunu hatırlamak adına sizlerle video da paylaşmak istedik. İşte o video:

Doğukan Güngör hakkında ise yeterli bilgi ne yazık ki bulamadık. Oyuncunun ilk dizisi olacak olan Meryem’de Burcu’nun kocasının adamı olma ihtimali baskın gözüküyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu