Meryem

Meryem Dizisi Ertan Kimdir? İşte Ayrıntılar

Her hafta Çarşamba günleri saat 20:00’da Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Meryem dizisi, Meryem’in zorlu hayat hikayesini işlemekte. Kırgın Çiçekler, Bodrum Masalı gibi sevilen dizilerin yapımcılığını üstlenen TMC Film Yapım’ın yeni dizisi Meryem, reytinglerdeki rekorlarına her hafta yenisini eklemekte. Bu rekorlarda en büyük payı konusu ve güçlü oyuncu kadrosuna borçlu Meryem. İyilerin en iyi, kötülerinse en kötü olduğu dizide kötü karakterlerden biri de Oktay’ın her emrine itaat eden Ertan karakteri gerçekte kimdir, nerelidir, hangi dizilerde rol aldı gibi pek çok sorunuzun cevabı haberimizin devamında…

necmi yapıcı resmi

Necmi Yapıcı Kimdir?

Ertan’a hayat veren isim aslında bizlere oldukça tanıdık. Yıllar önce Trt1’in sevilen dizisi Ayrılsak Da Beraberiz’de Feridun’a hayat veren Necmi Yapıcı, 18 Mart 1972 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. 1.76 boyunda ve 86 kilo olan Necmi Yapıcı, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. 1999 yılında Feridun’a hayat verdiği dizi olan Ayrılsak Da Beraberiz ile oyunculuk kariyerinde başarılı bir giriş yapmıştır.

necmi yapıcı resmi5

Daha sonra ise Kahpe Bizans, Kahkaha Show, Hırsızın Oğlu, Dikkat Bebek Var, Reyting Hamdi, En Son Babalar Duyar, Avrupa Yakası, Dayı, Sonradan Görme, Sen misin Değil misin?, Keloğlan Karaprens’e Karşı, Şans Kapıyı Kırınca, İmkansız Aşk, Gemilerde Talim Var, Fesupanallah, Maskeli Beşler: Kıbrıs, Beyaz Melek, Kilit, Osmanlı Cumhuriyeti, Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz, Yalancı Romantik, Anında Görüntü Show, Adanalı, Prenses Perfinya, Papatyam, Babam Sağolsun, Seksenler, Süpertürk adlı yapımlarda rol aldı. Nihan Doğan ile evli olan ünlü oyuncu, bu dizide de adından söz ettirmeyi başardı.

Meryem Dizisi Ertan Kimdir?

necmi yapıcı resmi4

Meryem’in baş kötü karakteri olan Oktay’ın emniyetteki ayağı olan Ertan, en sevdiği insan olan aşık olduğu Burcu’ya bile aldığı emirden dolayı zarar verebilecek biri. Geçtiğimiz bölümlerde Sevinç’in ölümünü araştıran ve saklı kalmış gerçeklere ulaşan Burcu Komiser’in çalışmaları Ertan’ın dikkatini çekmiştir.

necmi yapıcı resmi3

Bu işin peşine düşen Ertan, bütün olaylarda olduğu gibi bu olayı da hemen Oktay’a bildirir. Oktay ise hemen olayın peşine düşmesini ister. Bu uğurda Burcu’nun elindeki kanıtların olduğu çantayı alan Ertan, Burcu’yu bayıltıp Burcu’nun silahıyla da ardından koşan Güçlü’ye zarar verir. Güçlü ile kavga eden Ertan ayak bileğinden yaralanır. Burcu Komiser ise bu durumu fark edince ondan şüphelenir.

Necmi Yapıcı Fotoğrafları

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu