Meryem

Meryem Dizisi Final Mi Yapacak?

Meryem Dizisi Final mi Yapacak? Meryem dizisi ne zaman Final Yapacak? Meryem dizisi bitecek mi? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Meryem Dizisi Final Mi Yapıyor?

Kanal D ekranlarında her Çarşamba yayınlanan Senaryosunu Meryem Gültabak ile İlker Gürsoy’un yazdığı, yapımcılığını Erol Avcı’nın yaptığı Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç, Cemal Toktaş, Kenan Acar,  Uğur Demirpehlivan,  Serenay Aktaş, Necmi Yapıcı gibi güçlü oyuncu kadrosuna sahip dizi 3 Ağustos 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan Meryem dizisinin sosyal medyada ve bazı sitelerde biteceği konusunda haberler yapılmış.

 Meryem Dizisi Final mi Yapacak? Meryem dizisi ne zaman Final Yapacak? Meryem dizisi için 40. Bölümü ile final yapacağından bahsetmişler. Bizlerde bu bilginin doğruluğunu araştırdık. Öncelikle dizinin son bir aylık ortalama reytingleri 5 puan civarında seyretmiş. Kanal D genel de 3 ve altı için final kararı aldığını düşündüğümüzde kanal için bu reytingler gayet normal. Kanal yetkilileri Meryem’e final yaptırsa yerine gelecek dizinin tutmasına kimse garanti veremez hatta Meryem dizisi yerine koyulacak olan veya koyulması düşünülen dizinin, Meryem dizisi kadar reyting alacağını da kimse garanti edemez.

Meryem 18 Ekim Resmi

Sosyal medyada ve bazı haber sitelerinde   Diriliş Ertuğrul dizisine rakip olacak bir dizi olan Baş rolünde Kenan İmirzalıoğlu’nun olduğu Fatih dizisinin planlandığından bahsetmişler. Bu açıdan Meryem dizisi 40. bölümünde final yapacağından bahsetmişler. Eğer gerçekten böyle bir durum olsa en fazla Meryem dizisinin günü değişir yani Meryem dizisi final yapmaz. Ancak dizinin aslında yaz dizisi olarak başladığı ve aldığı reytingler üzerine senaryoya devam edildi ise yani dizi hiç bir etkide kalmadan final yapıyorsa bu konuda bir şey söylemek zor. Bunu yapımcı ve kanal yetkililerinden başkası bilemez. Bu konuda Kanal yetkilisi ve yapımcıdan şu ana kadar bir açıklama gelmedi. Şahsen dizinin bitmesi istemiyorum. Dizi çekimleri, seslendirmeleri ve arka planda gerilim müzikleri ile insanı etkilemeyi başarabiliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu