Meryem

Meryem Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Kırgın Çiçekler, Bodrum Masalı gibi fenomen dizilerin yapımcısı TMC Film Yapım’dan yeni bir dizi daha: Meryem. Kanal D ekranlarında yaz sezonunda izleyiciyle buluşan hem konusuyla hem de güçlü oyuncu kadrosuyla adından söz ettiren dizisi Meryem her hafta Çarşamba günü saat 20:00’da izleyici ile buluşmakta.

Meryem Dizisi Konusu

Yönetmen koltuğunda ilk dört bölümde Mustafa Şevki Doğan’ın oturduğu dizide şu anda Barış Erçetin yönetmenlik yapmakta. Senaristliğini Emre Özdür ve Başar Başarır’ın yaptığı dizi seyirciyi her çarşamba ekranlara kilitlemekte. Meryem Oyuncu Kadrosu Dizi Kapak ResmiSaat 20:00’da Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Kenan Acar, Serenay Aktaş, Açelya Topaloğlu, Bestemsu Özdemir’in rol aldığı  Meryem’in başrol oyuncu kadrosunda ise Furkan Andıç, Ayça Ayçin Turan ve Cemal Toktaş var. İşte Meryem’in konusu ve merak edilen oyuncu kadrosuyla ilgili detaylar

Meryem Oyuncu Kadrosu Dizi Kapar Resmi 1

Ayça Ayçin Turan’ın canlandırdığı karakter olan Meryem’in acı hayat hikayesini ele alan dizi oldukça dikkat çekici bir hikayeye sahip. Meryem, otoyol gişede çalışan bir memurdur ve Savcı Oktay ile sevgilidir.

Meryem memurluk dışında babasına fırında çalışırken de yardım etmektedir. Oktay ile evlilik ile ilgili planlar yapan çift bir gün yemeğe çıkarlar. Yemek çıkışında bir trafik kazası yaparlar. Ve evlilik hazırlığı yapan Savaş’ın sevdiği Sevinç olay yerinde ölür. Olayın sorumlusu Oktay’dır ancak onu kurtarmak isteyen Meryem kendini feda eder. Savaş işin gerçek yüzünü bulmak için çabalar. Bu yolda da Meryem’den de etkilenir.

Meryem Dizisi Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu)

Ayça Ayçin Turan (Meryem)

Meryem Oyuncu Kadrosu Meryem Resmi

1992, İstanbul doğumlu güzel oyuncu 1.67 boyunda ve 48 kilodur. İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon mezunu olan oyuncu, daha önce Karagül adlı dizide Ada karakterini canlandırmıştır. Sevimli Tehlike adlı sinema filminde de başrol oyuncusu olarak seyirci karşısına çıkmıştır. Detaylı bilgi için

Furkan Andıç (Savaş)

Meryem Oyuncu Kadrosu Savaş Resmi

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümü mezunudur. Babası Trabzonlu olan usta oyuncunun annesi ise Boşnaktır. Daha önce Umutsuz Ev Kadınları, Kırgın Çiçekler ve Kaçak Gelinler dizilerinde oynayan oyuncu, en son Tatlı İntikam dizisinde başrolde olan Sinan karakteriyle seyirciyle buluşmuştur.

Cemal Toktaş (Oktay)

Meryem Oyuncu Kadrosu Oktay Resmi

Çıkarları uğruna her şeyi unutan bir savcıyı canlandıran Cemal Toktaş 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan usta oyuncu Nergiz Öztürk ile evlidir. Sıla, Adını Sen Koy, Doktorlar, Böyle Bitmesin, Yılanların Öcü adlı dizilerde rol alan oyuncu Meryem’deki Oktay’ı büyük bir ustalıkla canlandırmaktadır.

Serenay Aktaş (Burcu)

Meryem Oyuncu Kadrosu Burcu Resmi

Açelya Topaloğlu (Derin)

Meryem Oyuncu Kadrosu Derin Resmi

Bestemsu Özdemir (Beliz)

Meryem Oyuncu Kadrosu Beliz Resmi

Uğur Çavuşoğlu (Yurdal)

Meryem Oyuncu Kadrosu Yurdal Resmi

Kenan Acar (Güçlü)

Meryem Oyuncu Kadrosu Güçlü Resmi

Meryem konusu oyuncuları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu