Meryem

Meryem Dizisi Meryem Öldü Mü? Ayça Ayçin Turan Diziden Ayrıldı Mı?

Çarşamba günlerinin reyting rekortmeni olan dizisi “Meryem” 13.bölümüyle izleyicinin yüreğini ağzına getirdi. Uzun süredir Oktay’ın sırrını taşıyan Meryem, Oktay’ın gerçek yüzünü öğrendikçe daha dik durmaya başladı.

Bölümün yürekleri ağza getiren sahnesi Meryem’in Oktay’a resti çekip giderken Derin’in “Neden gitmesine izin veriyorsun?” demesiyle Oktay’ın cebindeki silaha sarılıp ateş etmesi oldu. Ve işte merak edilen Oktay’ın kimi vurduğu ile ilgili, Meryem’in ölüp ölmediği ile ilgili tüm detaylar…

meryem resmi 4

Başrol oyuncularının Ayça Ayçin Turan, Furkan Andıç ve Cemal Toktaş’ın oluşturduğu dizide 13.bölüm olay yarattı. Savaş, Meryem’in Sevinç’i öldürme konusunda suçsuzluğunu inanıp araştırmaya devam etmekte.

Meryem ise ser verip sır vermemekte ısrarcı. Savaş, Meryem’in gerçekten suçsuz olduğunu hissetse de Meryem’in kendinden duymak istiyor. Ve bu nedenle Sevinç’in annesini Meryem’in yanına yolluyor. Ancak Meryem sadece ağlayıp vicdan azabı içerisinde suçsuz ama suçluyu koruyan Meryem olduğunu hissettiriyor. Savaş, Meryem’in ısrarcı bir şekilde koruduğu o suçluyu bulma derdindedir.

meryem dizisi resmi 1

Meryem ise Oktay’a Turan amcasının olayındaki iç yüzünü öğrendiği için rest çekmiştir. Oktay ise Derin’i Meryem’e yollayarak babasını da alıp Londra’ya gitmesi için ikna etmeye çalıştırır. Ancak Meryem reddeder.

Meryem ve Derin’in buluşmasına şahit olan Savaş ise Derin’in de Oktay’ın yanında olduğunu anlar ve bir oyun oynayarak Oktay, Meryem ve Derin’i bir araya getiren Savaş konuşmalarını dinleyip olayın iç yüzünü öğrenmeye çalışmaktadır.

Önce Derin ardından Meryem ve son olarak ise Oktay gelir. Hesaplaşma içerisinde geçen konuşmalardan dolayı Oktay bu buluşmanın bir tuzak olduğunu fark edip her şeyi itiraf etmek üzere olan Meryem’in ağzını kapatır.

meryem oktay resmi 1

Meryem ise her şeyi Savaş’a anlatacağını söyleyip giderken Derin “Neden engel olmuyorsun?” deyince kameralar Savaş’ı gösterirken bir el ateş edilir. Heyecanın zirve yaptığı bu sahnede Oktay kime ateş etmiştir? Meryem Vurulmuş mudur? Yoksa Oktay Derin’i mi vurmuştur? Ya da korkutmak için havaya mı ateş etmiştir?

Bu sorunun cevabı gelecek bölümde izleyeceğiz ancak aldığımız kulis bilgisine göre Oktay kendisine ateş edip yaralanır, olay yeri tam net olmadığından iş Derin’in üzerine kalır.

Savcı Oktay ise kendisine yapılmış gibi gösterdiği saldırıyı Savaş’a karşı çok iyiyi kullanıp Savaş’tan araştırdığı kaza olayının peşini bırakmasını aksi takdirde Derin hapse atmakla tehdit eder.  Bakalım 8. Bölümde Savaşın kararı ne olacak?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu