Meryem

Meryem Dizisi Yine Rüzgar Gibi Esti

Meryem dizisinin 9. bölümü merak içinde beklemeye koyulduk. Meryem 9 bölüm fragmanı ve özeti yazımızda satır aralarında sizleri bekliyor.

Kırgın Çiçekler, Bodrum Masalı gibi sevilen dizilerin yapımcılığını üstlenen TMC Film Yapım’ın yeni dizisi Meryem, yedinci bölümüyle yine reytinglerde rekora koştu. Kanal D ekranlarında yaz sezonunda izleyiciyle buluşan hem konusuyla hem de güçlü oyuncu kadrosuyla hakkında çok konuşulan dizisi Meryem her hafta Çarşamba günü saat 20:00’da izleyici ile buluşmakta.

meryem dizisi resmi 2

Meryem dizisi her çarşamba olduğu gibi saat 20:00’da Kanal D ekranlarındaydı. Başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç ve Cemal Toktaş’ın olduğu müthiş dizinin 8.Bölümünde yaşananlara bir bakacak olursak şok gelişmelerin olduğunu göreceğiz.

Oktay Derin tarafından vurulmuştur. Aslında olayın arka perdesinde Derin’in vurmak istemediğini ama Oktay’ın oyunu sayesinde Oktay kendini Derin’e vurdurduğunu göreceğiz.  Oktay yine hain planlar içindedir. Yurdal aileme dokunma uyarısına rağmen bu şekilde davranan Yurdal’a öyle bir laf eder ki Yurdal cevap dahi veremez: “Bazı insanlar vardır. O kadar tehlikelidir ki düşmanın olacağına dostun olması daha iyidir.” 

meryem dizisi oktay resmi

Derin karakolluk olurken Oktay bu durumu da kullanmayı da bilir. Oktay’ın karşısına hesaplaşmak için geçen Savaş, Derin ve Meryem arasında tercih yapmak zorunda kalır. Oktay’ın çirkin yüzünü gören Meryem’in kafası allak bullak olmuştur.

Her şeyi bırakıp gitmeyi bile aklından geçirir. Zira Oktay en yapılmayacak olanı yapıp Meryem’e dokunmaya yeltenir. Meryem kurtulur ama kendini çok kötü hissetmektedir. Meryem yaşadıklarından dolayı oldukça yıpranır babasını da alıp bu şehri terk etmeye karar verir. Savaş gitmemesi için elinden geleni yapsa da Meryem kararlıdır. Ancak hastane başhekimi gitmeme konusunda onu ikna etmeyi başarır.

meryem güçlü burcu resmi

 

Komiser ile Güçlü ise bu bölümde oldukça yakınlaşır. İkili epeydir didişip bir taraftan da birbirlerinden etkilenmektedir. Hatta geçen bölümlerde Güçlü ona mesaj atarken epeyce bir uğraşmış, bir buluşma ayarlamak için uğraşmıştı.

Bu bölümde ise Sevinç’in ölümünün gerçek suçlusunu araştırma konusunda bir adım daha atarlar. Savaş da onlara bu konuda elinden gelen desteği sağlar. Oktay şok olmuştur. Çünkü kazanın gerçek sorumlusu ortaya çıkacaktır. Beliz de sonunda Oktay’ın kaza yaptığını öğrenir. Bir sürpriz de kapıda onları beklemektedir. Meryem kapıyı çalar karşısında bornozu içinde Oktay vardır.

27 Eylül Çarşamba günü saat 20:00’da ekranlarda olacak olan Meryem’in 9.Bölümünde ise Savaş Meryem’e Oktay’ın vaktinin tükendiğini susmasının bir yararı olmadığını belirtir. Meryem ise gözleri dolu dolu iyi insanların zarar görmesinden korkuyorum der. Kim olduğunu soran Savaş’a sensin diyerek cevap veren Meryem adeta Savaş’a ondan ne kadar etkilendiğini anlatmaktadır.

Meryem Dizisi 9.Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu