Haberler

Meşhur Gelin Adayı Hanife’nin Hangi Dizide Oynayacağı Belli Oldu

Televizyon ekranlarının sevilen evlendirme programlarından aşina olduğumuz isimler bir bir dizi sektörüne açılmaya başladı. Gündüz kuşağında geçtiğimiz sezonda epeyce bir takipçi kitlesine hitap eden evlendirme programları bu sene ekranlarda pek görünmese de halka kendisini benimsetmiş olan isimler ekranlarda farklı şekillerde kendilerine yer bulmaya başladılar.

Gelin Adayı Hanife’nin Dizisi Ne?

Tv8 de halkın bu insanlara olan sevgisini fark etmiş olacak ki yeni bir diziyle adından söz ettirmeyi başardı. Yönetmen koltuğunda Semra Dündar’ın oturduğu Global Medya yapımı Aşk-ı Roman dizisinde oyunculuğa adım atan Solmaz Ciros ve Kaan Güvenilir daha önce Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunuculuğunu yaptığı Evleneceksen Gel programında sürekli adından söz ettiren isimlerden olmuştu.Hanife de yine aynı programda epeyce bir damat adayıyla görüşmesine rağmen aradığı aşkı bulamamıştı.

Akş-ı Roman Oyuncuları Hanife Resmi

Sevilen gelin adaylarından olan Hanife bir dönem hakkında konuşulanlar nedeniyle ailesinin de üzülmesi ve kendinin dn rahatsız olmasından dolayı programa ara verip bir daha çıkmayacağını söylemişti.  Şimdi ise Tv8 ekranlarında hafta içi her gün saat 18:45’te izleyiciyle buluşan Aşkı Roman dizisinde rol alacak.Ask-ı Roman Oyuncu Kadrosu Hanife Resmi

aşk-ı Roman dizisi popüler oyuncuları kadrosuna katsa da dizinin aldığı düşük reytinglerden dolayı kısa süre içeriside yayından kaldırıldı. Kanal dizinin yerine başka bir program koyarak aradaki açığı kapattı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu